Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglepő ha valaki...

Szerintetek meglepő ha valaki 10éves kapcsolatban van közben meg "csak" 28éves?

Figyelt kérdés

Ha csatlakozom egy fórumhoz de nem irom meg a korom csak azt hogy mióta élek kapcsolatban az emberek többsége idősebbnek gondol.

Felmerült bennem a kérdés hogy ez tényleg szokatlan?


2011. dec. 2. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
csak azoknak, akik minden 2 hétben mással kefélnek a dizsiben
2011. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerösöm,aki 10eves kapcsolatban van,es 24eves.Szerintem semmi baj nincs vele,csak hamarabb talaltal ra az igazira,mint altalaban az emberek...
2011. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokatlan , bar ritka az ilyen, de romantikus!:)
2011. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem szokatlan. Nehogy már te érezd kellemetlenül magad mert boldog kapcsolatban élsz! :) Akik ezen fennakadnak azoknak biztos nem volt még 1 évnél hosszabb kapcsolatuk! :)
2011. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai fiatalok körében azért szokatlan, mert jobban elterjedt az a szemlélet, hogy nem horgonyoznak le az első-második szerelmüknél, könnyebben kiugranak egy kapcsolatból, váltanak, ha nem jól alakulnak a dolgok. A problémák közös megoldása, a kapcsolatért való együttes küzdés manapság sajnos szokatlan.

Elég itt körülnézni: ha valaki párkapcsolati tanácsot kér, rengeteg a "költözz el/hagyd ott" típusú válasz.


(32 éves vagyok, 12 éve ugyanazzal a férfival; a baráti körünkben egy hasonlóan régi motoros pár van -már- csak)

2011. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az furcsa, hogy 10 éve csak kapcsolatban és nem házasságban, ezért nem tudják az emberek hova tenni. Ilyen 10 év járás, vagy együttélés inkább idősebbeknél szokás, akik már elváltak vagy megözvegyültek és nem akarnak újraházasodni. Egy pár, ha 18 évesen jön össze, 28 évesen már házas kéne legyen, úgy nem lenne furcsa.

(Nem akarok kritizálni senkit, csak leírtam, hogy szerintem miért furcsálják mások)

2011. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zkriszti3 ***** válasza:
58%

Nekem sem furcsa .Nővérem a nyolcvanas években 18 évesen ment férjhez még abban az évben szült és volt ideje felnevelni a lányait.

Egyre jobban kicsúszik ez az idő ami nem ideális a gyerekeknek sem és a szülőnek sem hiszen sokan nem láthatják az unokákat felnőni.

2011. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7éve házasok vagyunk,csak mivel nem a házasságit ünnepeljük hanem azt a napot mikor először találkoztunk,igy gondoltam azt irom ki,nekem és a férjemnek az a dátuma fontos.


A környezetemben egy pár van csak aki ilyen hosszú ideje együtt van,és fiatalok.


Mostmár inkább csak rácsodálkoznak az emberek,de az elején elég kemény beszólások voltak.

2011. dec. 2. 10:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Tizenegy éve, húsz éves korom óta vagyok a férjemmel, mi első párkapcsolat voltunk egymásnak, és jól élünk :)

Akik megszólnak, azok jellemzően irigykednek, amiért nekik igaz, hogy megvolt húsz másik ágybetét, de nagyon szeretnének végre lehorgonyozni... :)

2011. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akik beszólnak, azok csak olyanok szeretnének lenni, mint te, és nem vándorolni társról-társra!
2011. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!