Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki távkapcsolat...

Van itt olyan aki távkapcsolatban él vagy élt? Ha igen milyen gyakran találkoztok és mikor fogtok össze költözni és hogy viselitek a távolságot?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki abban él vagy abban élt azoknak a tapasztalatára vagyok kíváncsi....köszi
2011. dec. 5. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Általában 2hetente találkoztunk, de volt, hogy kitolódott 3 hétre is a dolog, néha meg hétvégenként.

Az én véleményem az, hogy fél évnél, maximum 1 évnél tovább nem lehet ezt játszani, vagy össze kell költözni, vagy annyi a dolognak. Nálunk szomorú vége lett. :(

Nem lehet sokáig húzni, túl nagy a bizonytalanság, rossz, amikor rákészülsz a találkára, és valamiért meghiúsul. Rossz, hogy nincs fizikailag is melletted, amikor szükséged lenne rá. Nehéz, hogy elmégy valahová, ahol mindenki párral van, de neked ez épp nem találkozós hétvége...

2011. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Kéthetente 3 napot voltam nála, vagy ő nálam, 1 év után összeköltöztünk.
2011. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Fel evig...O Eszak-Europaban(ottani), en Del-Europaban, 2havonta 1x talalkoztunk. Inkabb kozosen kezdtunk uj eletet, a tavkapcsolat nem kapcsolat,mondom ezt ugy,hogy ma mar o a ferjem.
2011. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Ja es kb napi 3-5orat kameraztunk naponta.
2011. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
60%
Minden hétvégén általában találkozunk . De ez ígyis nagyon rossz :( fél éve tart ez már így, elötte egy évig voltunk normális kapcsolatban. nagyon hiányzik mindig :( de sajna még nem tudjuk mikor tudunk össze költözni :(
2011. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem más, amikor eleve távkapcsolatban indul és más, ha már együtt vagytok egy ideje, és valaki határozott időre átmenetileg elutazik. Ez utóbbi teljesen oké, simán kibírható egy JÓ kapcsolatban.

Az első verzióról viszont azt gondolom, hogy alibikapcsolat, van is meg nincs is, egyszerűbb azt mondani, hogy távkapcsolatban élek, mint azt mondani, hogy egyedül, és felvállalni a társkeresés kudarcait.

Nincs lehetőség egymás megismerésére, összeköltözéskor általában kiderül, hogy "nem ilyen lovat akartam". Jó esetben az összeköltözés hamar megtörténik, rosszabb esetben van, aki 5-6 évet is elpazarol egy meddő kapcsolatra.

2011. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
En vagyok, a del es eszak europas illeto. Nekunk eleve tavkapcsolatnak indult,es egyaltalan nem volt alibi kapcsolat, fel ev utan,en az egyetemet,o a munkajat hagyta ott,hogy egy 3. orszagban en ujra egyetemista lehessek,o pedig munkakereso,de immar kozossen,azota is egyutt.
2011. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
17%

De szerencsések vagytok,hogy ezt megtehettétek :( Én nem tudok hova lépni. Fél éve kint vagyok ausztriában, barátom otthon és nem tudok mit csinálni. barátom tanul én meg itt dolgozok. de úgy lennék vele. mi elötte egy évig normális kapcsolatban voltunk. Annyira haza mennék hozzá,de nem tudok, nem találnék otthon melot,nem tudnék mit csinálni. ő meg egyenlőre itt nem tudna mit csinálni és nem lenne hova jönnie :(

nagyon rossz ez így!!! Utálom,hogy az ország helyzete erre kényszerít minket :(

2011. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Kedves utolso! Ha rank ertetted,hogy szerencsesek vagyunk,akkor meg kell mondjam nekunk se volt konnyu, en nem beszeltem azt a nyelvet,ahova kerultem vele, masodeves voltam gyogyszereszeten,2evig csak nyelvet tanultam,fel kellett hogy adjam,de most ujra ezt tanulom. Nem volt egyszeru dontes, sok-sok aldozattal, de most mar egyutt vagyunk!:) Mondjuk engem rogton elvett mikor ezt a dontest meghoztuk,tehat tudtuk,hogy ennek lesz jovoje,kell hogy legyen jovoje,ha ezt meglepjuk.
2011. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom 6-s válaszoló még nem volt távkapcsolatban. Különben tudná, hogy bizonyos távolság után már nem lehet csak úgy "leugrani" 1 napra a másikhoz, így a másiknál élsz. Tehát gyakorlatilag már együtt éltek a kezdetektől fogva. Egyáltalán nem alibikapcsolatok.
2011. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!