Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyertek valamit, elmondjáto...

Ha nyertek valamit, elmondjátok másnak?

Figyelt kérdés
Én minden héten 10-15 internetes nyereményjátékon játszok,és ebből kifolyólag elég gyakran nyerek is szerencsére. Van hogy kisebb értékút,pl. körömlakkokat, van hogy nagyobbat, pl egy laptopot (ez az eddigi legnagyobb). Szüleimnek és barátomnak szoktam csak elmondani,mert azt tanácsolták hogy másoknak (még barátoknak se) ne mondjak el ezekből semmit,mert nagyon irigyek lesznek rám...Ez sajnos biztos így lenne,de néha jó lenne megosztani az örömöm másokkal is. Másrészt ha más nem játszik ilyen gyakran,hanem csak havi 1 alkalommal,akkor hogy várja el hogy ugyanakkora esélye legyen nyerni?
2011. dec. 5. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
wny tag vagy?
2011. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lottón nyernék, azt csak a szüleimnek meg a barátomnak mondanám el. De ilyen kisebb dolgokat elmondanék, persze nem dicsekvésképpen, csak ha meglátja valaki hogy új laptomom van és megkérdezi honnan van
2011. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem,de régebben olvastam a fórumukat és onnan nézegettem hogy hol milyen nyereményjáték van. mostmár inkább szépségápolási magyar és külföldi blogokon és FB-n játszok,meg nlc-n
2011. dec. 5. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol lehet ennyi mindent nyerni? Én is akarok!!!

A kisebb dolgokat szerintem elmondhatod, de a nagyobbakkal tényleg óvatosan!

2011. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most magam ellen fogok beszélni,de nézd csak pl ezt az oldalt: [link] Ha megnézed a jobb oldalsávját,tele van nyereményjátékokkal és mindig frissíti,szóval én az ilyeneket vadászom :)
2011. dec. 5. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
mi az a wny?az elővv itt valaki emlegette...tudni szeretném,...kérek róla privát üzit
2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Facebookon is szokták kérni a megosztást, szóval ha ott látják, akkor vagy ők is játszanak, vagy legalább sejtik, hogy nyerhetsz. Egyébként nem tudom, én nem lennék irigy, szerencse! Ennyi. Mondjuk én nem is osztogatnék meg ilyen "hülyeségeket", engem ugyanis zavar, amikor ilyenekkel van tele az üzenőfalam.

Szóval szerintem nem lennének irigyek az ismerőseid sem.

Bár ki tudja, nem vagyunk egyformák. No úgy látom nem segítettem túl sokat. :(

2011. dec. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint a 7. vagyok, egyszer nyertünk egy mosógépet a Corától, elmondtuk az ismerősöknek. :)
2011. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!