Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóltok a volt párotoknak,...

Szóltok a volt párotoknak, hogy beteg a közös gyermeketek vagy vártok míg eljön a láthatás ideje, és akkor mondjátok el neki, hogy mi történt? Egyáltalán elmondjátok neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek van gyereke az első feleségétől és teljesen természetes lenne, hogy szól. A kettőjük gyerekéről van szó. A nevelését is megbeszélik, ha valami történt az iskolában azt is, ha változik a gyerek azt is.

Szerintem így természetes, hiszen ők a szülei.

2009. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én csak akkor szólok neki, ha hétvégén nála lenne és előreláthatólag nem fog meggyógyulni. Ha pedig hív és érdeklődik, természetesen elmondom. A férjem volt felesége viszont sosem mondja ha beteg a gyerek, ő még betegen is ideküldené.
2009. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
termászetesen elmondom,mert neki is joga van tudni róla.És nálunk különben sincs kiszabott láthatás,végülis a gyerek érdeke,hogy jó kapcsolata legyen az apjával is.Nem vagyok önző,hogy csak a saját óhajaimat nézzem.
2009. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fiamat az apja kb egy éve nem látta, és elérni sem lehet (se telefonszám, se semmi), ezért én nem szólok, mivel nem is tudok. Meg ebben az esetben nem is hiszem, hogy rá tartozna.

Amúgy normális esetben persze, szólnék. Mondjuk egy kis megfázás, nátha miatt nem hívnám fel azonnal, hacsak nem arról van szó, hogy ez miatt nem tudja elvinni, de ha beszélnénk, mondjuk pont felhívna, hogy mi a helyzet a gyerekkel, akkor persze, mondanám neki, hogy hogy van. Ha komolyabb baj lenne, akkor természetesen azonnal szólnék.

2009. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,meg aznap szolok neki! Este munka utan ilyenkor mindig felnez,h megnezze,h hogy van. Miert ne tudatnad vele, hisz az edesapja, joga van tudni az ilyen dolgokrol.
2009. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom nem szól, mivel a gyerköc anyját úgysem érdekelné, hogy beteg.
2009. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék. Aztán a másik fél meg maga eldöntheti hogy mit kezd az információval.
2009. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyos a dolog, együtt visszük orvoshoz. Nem tehet róla, hogy mi elváltunk, mindkettőnk gyereke.
2009. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!