Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy és mennyi idő múlva...

Hogy és mennyi idő múlva tetted magad túl azon, hogy megcsalt a párod?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok!
2011. dec. 6. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

engem még nem csaltak meg,legalábbis nem tudok róla,de hamar túl lennék rajta,mert ilyen emberre nem szánnék több percet az életemböl.

30L

2011. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sose tettem túl magam rajta, pedig már 2 éve történt . 22/N
2011. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

délután tudtam meg, másnap reggel szakítottam vele. ha ez a túltevés, akkor fél nap:D majdnem két éves kapcsolat volt, de valahogy rá voltam készülve lelkileg, hogy ez lesz a vége. meg is lett, egy hét alatt kivertem a fejemből..

17/L

2011. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
22 éves koromban 2 hónap, 26 éves koromban 1 hónap, 32 éves koromban 2 hét, 44 éves koromban másnap. Most 50 vagyok, akár előttem is csinálhatná, már nem érdekel.
2011. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
2. vagyok Túltevés mint dobni a pasit? Akkor az kb. 1 perc volt. Azon nem vagyok túl, hogy képes volt megcsalni.
2011. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy lányt... A mai napig nem térek napirendre fölötte...

Van egy haverom, olyan-amilyen, ne firtassuk..

Ez a haverom megcsalta ezt a lányt, majd bevallotta neki. Nem kért tőle se bocsánatot, se semmit, ő nem akart ezzel a lánnyal együtt lenni/maradni. A lányban annyi tartás sem volt, hogy aznap hazamenjen, gondolkodjon stb. Kibőgte magát a haveromnál és mintha mi sem történt volna, ott aludt nála és ment minden tovább, mígnem a haverom rászánta magát pár hónap után és szakított vele.


Nekem nincs róla tudomásom, hogy megcsaltak volna, így nem tudok erre válaszolni.

2011. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok, bár itt nem ez számít...


A megcsalt lány 26-27 év körüli volt akkor...

2011. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Túltettem magam. Bár sosem felejtem. Fél évembe telt, mire el tudtam viselni a jelenlétét. Akkor persze azonnal szakítottam vele. Aztán találkoztunk, és megbocsájtottam neki. Térdre borult, átölelte a lábaimat és sírva fakadt. :)


Nem vagyunk együtt, de örülök, hogy le tudtam tenni azt a fél éves haragot, ami addig minden nap a szívemet nyomta.

Mellesleg teljesen megváltoztam(jó irányba)...és valahol ezt neki köszönhetem.


24/n

2011. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb.úgy 2hónap kellett hozzá,hogy tisztán lássak.Mikor megtudtam,aznap kidobtam.Fél év telt el azóta,de már tudok ugy ránézni,hogy egyátalán nem érdekel.16évet éltünk le együtt.34/l
2011. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kidobtam, de sosem tettem túl magamat rajta.
2011. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!