Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha a párod azt...

Mit gondolnál, ha a párod azt mondaná, hogy nem mehetsz át hozzá, mert otthon van az anyja?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapja vagyunk együtt, még nem mutatott be a szüleinek, mindig azzal jön, hogy majd egyik hétvégén bemutat. Ma nem tudott átjönni, mert megsérült a lába, ezért felajánlottam én, hogy átmegyek egy kicsit. Erre a következő volt a válasza: "Ne gyere át, mert itthon van anyu.". Egy tinifiú szájából még megérteném, de egy felnőtt férfiéból? Nekem ez kicsit magas. Igazából nem tudom eldönteni, hogy szégyell engem (kicsit nagy a szám, és vadócosabban öltözködök) vagy másik nője van. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?
2011. dec. 6. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
furcsállnám elég rendesen....
2011. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Van aki a feleségét,anyu,anyuci,anyukámnak hívja.
2011. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
fura lenne, de én rákérdeznék
2011. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, mennyire felnőtt férfi, mondjuk a viselkedéséből olyan 14-17 éves kor közé tenném. Ettől még lehet, hogy 26, de attól senki nem lesz felnőtt, hogy elmúlt valahány éves.


Első körben rákérdeznék, ha nincs normális magyarázat, akkor elgondolkoznék a kalap-kabát gondolatán.

2011. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem akar téged be vállalni Én meg azért is oda mennék váratlanul. Azután el tudnám dönteni, hogy mi legyen.
2011. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

..én nem gondolkodnék, hanem rögtön rákérdeznék, hogy ez miért gond? oké, hogy bemutatás még nem volt, de ez amúgyis különleges helyzet, hogy lesérült..

lehet az is, hogy ő szégyelli valamiért az anyját.. vagy ez kizárt?

beszéljetek róla mindenesetre..

2011. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha vadócosan öltözöl,akkor ne csodálkozz,hogy nem mer bemutatni az anyukájának. Nem akar égni a megjelenésed miatt. Igaz,ebben az esetben nem is kellene veled lennie.
2011. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy az anyját szégyelli. Meg kell ezt beszélni, nem egyből kombinálni.
2011. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
vagy téged szégyell vagy az anyját esetleg a lakásukat/házukat vagy még nem vitt haza senkit és kínosnak érezné, sok minden lehet nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni amúgy. váratlanul meg ne állíts be, mert hasonló helyzetben én sem szeretném ha valaki hívatlanul érkezne
2011. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Vadócos alatt értem, hogy kicsit rockeresebben, tehát néha zenekaros póló, vagy kivágottabb felső, extrémebb esetben szakadt/necc harisnya, rövidnadrág, biztosítótűkkel teleszurkált nadrág. DE! Vannak teljesen átlagos ruháim is, ha kell, csinosan fel tudok öltözni.

A lakásukon voltam, tehát ez nem kifogás.

Anyukájáról mindig csak szépeket mesél, tehát nekem nem jött le az, hogy szégyelli. Miattam sem szokott szégyenkezni, ha összefutunk valamelyik cimborájával az utcán, akkor büszkén mutat be. Tehát tényleg nem értem, miért nem mehetek át.

Váratlanul nem fogok hozzá beállítani, mert nem vagyok pofátlan.

2011. dec. 6. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!