Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "gáz" az, ha valaki...

Miért "gáz" az, ha valaki egyetemistaként otthon él és nem dolgozik suli mellett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
nem. elég boldogulni a főiskolán. persze, van hogy muszáj
2011. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
Tudod azért már 18 fölött be is segíthet a tanuló. Ha másban nem is, saját szórakozására, hogy megmutassa, hogy ismerkedjen, tájékozódjon a világban. De természetesen az se baj, ha otthon ül 200 évig.
2011. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincsenek rászorulva, én sem értem, hogy minek.
2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Miért volna gáz? Te tanulsz - ez a munkád.

Inkább az a gáz, ha valakinek egyetem, főiskola mellett dolgoznia is kell.

2011. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van néhány csoporttársam, akik dolgoznak suli mellett és rossz szemmel néznek rám, amiért én nem. Azt mondják el vagyok kényeztetve és később nem fogok tudni dolgozni, mert nem leszek hozzászokva.
2011. nov. 30. 19:38
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
csak irigyek
2011. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
A csoporttársaid irigykednek.
2011. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

Lehet, hogy irigyek, de azért valahol igazuk is van...

ki kéne próbálnod, és akkor nem a szüleidtől kéne pénzt kérni a bulizáshoz, meg mindnehez.

2011. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

Menj el velük Te is dolgozni addig is kikapcsolódsz vagy belekóstolsz kíváncsiságból, hogy suli mellet milyen nehéz tanulni. (Én anno azért irigykedtem, mert nem engedtek el dolgozni a szüleim és mások meg mehettek volt pénzük csak nekem nem, nem is kaptam tőlük stb).

23/N

2011. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

azért ebben van valami. ne értsd félre, nem rád céloztam, de nekem van olyan ismerősöm, aki soha egy percet nem dolgozott még de sír a szája ha a tanárok rászólnak, rendszeresen 20-25 perces késésekkel ér be suliba, és minden hétvégén a kis plázákban lóg. ő engem is irritál, mert majd kíváncsi leszek, mi lesz ha dolgoznia kell....



ne értsd félre, tényleg nem rád irányult, csak aztmondom, hogy előfordulnak olyan elkényesztetett lányok/fiúk akikre igaz, hogy nem fogják bírni a melót.

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!