Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyakran megtámadnak a cigányok és általában jól el is vernek.Na de a szüleim nem engedik hogy valami önvédelmi eszközt hordjak.Mert aszt mondják hogy inkább késeljenek meg mint hogy börtönbe menjenek azért mert én megvédtem magam vagy megvertem egy cigányt.Meg sokszor veszekedünk azért mert a szüleim félreértenek valami és ha nekem is van igazam rögtön azzal jönnek hogy ne feleseljek vissza,ne okoskodjak stb,ha mondom hogy nem okoskodok rögtön mondják vigyázzak a számra mert megvernek,szíjjal vagy csak simán összevernek.Ez csak fenyegetés.Bár kiskoromba (7-9) elég sokat kaptam nadrágszíjjal.Sok a veszekedés vita meg ijenek.Mindent megkapok ami kell az tény.Mit tegyek ?
2011. dec. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És a gyakori verés után még egyszer sem mentetek a szüleiddel orvoshoz meg a rendőrségre,csak azt mondták, hogy ne védd meg magad kisfiam,hadd késeljenek csak meg?
2011. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én utálom a rendőröket.Nem bízom bennük cigányokat védik ezért nem is megyek oda.Orvosokat meg nem szeretem mostanában elég sokat hibáznak,tévednek.Meg úgy komolyabb sérülésem nem szokott lenni
2011. dec. 7. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez esetben döntsd el, melyiket utálod jobban, a rendőröket vagy ha megvernek a cigányok, és aszerint dönts.
2011. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a rendőröket!De a rendőrök is cigányok vagy zsidók kivétel nélkül
2011. dec. 7. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát így nem csoda ha megvernek :))
2011. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem a következő sarkon a cigányok után a rendőrök is jól elvernek!
2011. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem a rendőrök a cigányokkal és a zsidókkal összefogva vernek el, így pontos. Ezek után, már nyilvánvaló, hogy provokálod őket, és ezért vernek. Igen, ez esetben anyádéknak van igaza, hogy jobb, ha cipzárt raksz a szádra.
2011. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!