Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy 22éves lány és egy 33éves férfi. Kezdetben csak munkakapcsolat volt közöttük, de ez szép lassan elmélyült, barátok lettek, majd lassan ennél is többet kezdtek érezni egymás iránt. Mindent meg tudnak beszélni, értik egymást, minden szabad gondolatuk egymáson jár, de semmi fizikai kontaktus nem történt köztük. Ugyanis a férfi nős, és van 2 szép gyereke. A feleségébe már régen nem szerelmes (meg is csalta, de csak szex kapcsolat volt), de jól megvannak, harmonikusan élnek, nem is fognak elválni. A férfi állítása szerint még nem érzett így senki iránt, és a lányra bízta a döntést, hogy lesz-e huszonévesen egy nős férfi szeretője, titkolózással, miegyébbel, vagy pedig többé nem találkoznak/beszélnek. A lány még sose volt szerelmes, sose érezte, hogy egy férfi egyáltalán egy kicsit is érdeklődött volna úgy iránta, mint ez a férfi. De a lelkiismerete nem engedné, hogy bármi legyen közte és egy nős férfi között. De nem akarja elveszíteni sem, mert emberileg nagyra becsüli és kedveli. Viszont a barátság már nem tartható, ha legközelebb találkoznának, biztos történne már valami fizikai kontaktus is közöttük. Az, hogy mi lenne a helyes döntés az nyilvánvaló. De mit tennétek ti? Hogy lehetne kimászni ebből a helyzetből?
2011. nov. 25. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Remélem a lány majd a lelkiismeretére hallgat.
2011. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Úgy tudsz ki mászni ebből,ha te mászol ki az ő életéből!Itt nincs mit kertelni,ki kell másznod az életéből.
2011. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

eleve eszembe se jut, hogy úgy gondoljak egy nős férfira mint férfi

ezt úgy értsd, hogy barátságon több nem lehetne közöttünk, mert nekem a családok szentek, így a dolog nálam nem fordulhatna komolyabbra

2011. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Voltam hasonló helyzetben. Én az eszemre hallgattam és amikor már kezdett volna valami kialakulni, csírájában elfolytottam a dolgot. 8 éve nem láttam a pasit, nem is hallottam felőle, azt sem tudom, él-e. Nem mondom, hogy nem fájt, de ilyen távlatból visszagondolva, úgy érzem, nagyon jól döntöttem.

Azóta egyébként már megtaláltam életem szerelmét (úgy érzem) és 3 éve boldog kapcsolatban élünk. :)


A döntés tehát kedves Kérdező, rajtad áll. Ebben nem tudok segíteni, de talán a rövid történetem elindít az egyik irányba... Sok sikert a jó döntéshez! :)

2011. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ahogyan belemàszott a làny, ùgy ki is kell màsznia, ha nem akarja teljesen tönkretenni az életét. Legalàbb tanùl ebbõl az esetbõl, hogy csakis szabad férfival àll szóba.
2011. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Eleve nem engedném, hogy beleszeressek. Az, hogy családja van, kizáró ok. Poklot csinálnál mindannyiótok életéből, volt itt erre is példa szép számmal. Gyorsan és egyértelműen cselekedj, mert a családra rányomja a bélyegét egy ilyen külső "szerelem", nem alakul vissza már a jó kapcsolat a házastársak között, ha tovább nyomulsz.(A házasságok mindegyikében elmúlik a szerelem!!!)
2011. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol bujkálni, titkolózni kell. Egy idő után biztos nem elég a viszony, mert a lány össze akar majd költözni, családot, gyereket szeretne és ezt a férfi nem adja meg, mert már van neki. Jobb csírájában elfojtani ezeket az érzelmeket, még addig, amíg nem álmodozik arról, hogy az életét élje le a férfival, sok szenvedéstől megkímélné magát. Nem is beszélve arról, hogy elég nagy gerinctelenségre utal az, ha valaki belemegy egy ilyen kapcsolatba (férfi és nő részéről egyaránt), akármilyen is az a házasság. Ha nem szereti a feleségét, akkor váljon el, ne alkalmi kapcsolatokba bonyolódjon bele, miközben várja otthon a felesége.
2011. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Az élet se nem olyan egyértelmű, se nem olyan egyszerű, mint ahogy az előttem szólók gondolják. Valóban, a helyes döntés nyilvánvaló. A legjobb lenne, ha megmaradnátok barátnak, és elkerülnétek azokat a helyzeteket, ahol kettesben maradhatnátok. Látszik, hogy a férfi nem egyszerűen csak rád hajtott, mert tied a választás lehetősége. Viszont az is kitűnik, hogy veled soha nem lesz egy pár, nem fogja a családját elhagyni. Ebből az egészből ő fog profitálni legjobban, mert veled megkapja a szexet és az érzelmeket, otthon meg a családot és a kényelmet. és közben reméli, hogy sohasem fog kiderülni.
2011. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Gondolkozz már


szép kis ajándék lenne a gyerekeknek és az asszonynak Karácsonyra, hogy az apucika félrelépet egy 22 éves csajjal akinek viszketett a p...


Mindenfele egyedülálló férfiak rohangálnak és neked pont egy családos kell


Amúgy meg rib@nc akarsz lenni, akit akkor húzz meg amikor csak akar és nem kell elszámolnia feléd, te majd szerelmes leszel de ő soha nem fog téged választani

2011. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Mint Ljuden írta, aki teljesen jól átlátta a helyzetet, az élet nem olyan egyértelmű, mint ahogy sokan gondolják, kívülállóként. Ez a kapcsolat sem úgy indult, hogy "jéé, itt egy nős férfi, akkor szeressünk bele". A szerelem észrevétlenül alakult ki a munkabarátság közben, egyik fél sem számított rá, vagy akarta. P*csa viszketésről ugyanúgy szó nincs, miután a lánynak eddig egyetlen kapcsolata sem volt, leszámítva egy 1,5hónapos gimnáziumi járást, ami közel sem volt "az igazi". De persze ez sem lehetne az, mert a lány nem bírná a titkolózást, hogy nincs lépés egyről a kettőre, családot szeretne, gyerekeket. De őszintén szerelmes most először, és ez most először viszonzásra is talált, és attól fél, hogy soha többé nem is lesz több ilyen, mert eddig sem volt... Mindenképp muszáj elveszítenie mindent? (itt most az emberi kapcsolatra és a barátságra gondolok)
2011. nov. 25. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!