Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítások-kibékülések sorozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítások-kibékülések sorozata. Ebből áll a kapcsolatunk. Van aki ilyen helyzetben van jelenleg? Tudtok dönteni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5 hónapban egyfolytában összeveszünk és kibékülünk. A párom elhanyagol már, valójában nem érzem hogy érdeklem őt. Szeret...de nem úgy ahogy régen.

Mindig az van ha szakítunk, egy idő után felkeresem, felhívom és viszacsalom, mindig hiányzik.

Aztán elvagyunk egy darabig, aztán veszekedés, alázás, hisztizés kezdődik és akkor megint szakítunk.

Pedig annyira értékes ember a párom és tudom hogy vele boldog lennék...de akkor miért nem működik?

4 éves kapcsolat.

Ha ti voltatok hasonló helyzetben mi lett a kapcsolattal?


2011. dec. 6. 22:17
 1/7 anonim válasza:

Hasonló kapcsolatom volt, de így utólag asszem csak a szex működött túl jól köztünk. annak vége lett és most mással élek, boldogan 2 gyerekkel.

De igazán a körülmények is számítanak. kor, családi helyzet, munka, iskola, és főként te szereted-e magad....

2011. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már nem szeret,és jobb lenne hagyni ezt az egészet! :S
2011. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk si ez volt egy ideig,de tudom,hogy én voltam ezért a főbűnös..majdnem fél évig tartott ez az időszak..mostmár egész jó lett!:) és nagyon szeretjük egymást..
2011. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyunk mi is, 4 éve együtt, egy ideje folyton veszekszünk...de mégis, hallani sem akarunk arról h végleg elváljanak útjaink, pedig párszor már volt szakítás méregből. Ha mással történik, kiröhögöm h milyen gyerekes dolog ez...de így hogy benne vagyok...hát b@romi rossz. Kicsit se veled, se nélküled..:S

23L

2011. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8 éve vagyunk így,van 3 gyermekünk,és rajongunk egymásért,és a szerelem ma is ugyanazon a hő fokon van mint az elején,sőt a párom azt szokta mondani ezerszer jobban szeret mint amikor belémszeretett.

Csak az elmúlt egy évben 3 szor mondtuk ki,hogy elég volt ennyi,kétszer elis költöztem a gyerekekkel,de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz.Ilyenkor mindig fellángol köztünk a szerelem,ezer fokra,és úgy érzem ez így jó.

vannak ilyen kapcsolatok,mi tűz és víz vagyunk,és ezmellett mindketten iszonyatosan makacsok,ezért veszekszünk ennyit,de azt hiszem ha ezek nem lennének már nem lennénk együtt,és vagy nem szeretnénk ennyire a másikat.

Én úgy hiszem akik ilyen kapcsolatban élnek,akkor azok valóban megtalálták az igazi társukat,mert egyszerűen nem tudnak szabadulni egymástól.

2011. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeret...de nem úgy ahogy régen.


Ha ezt el tudod fogadni akkor nem lesz gond.Soha nem fog ugy szeretni mint az elején,ez lehetetlen.Ha szakitasz és összejöttök ujra akkor gondolom megint felloban de aztán minden kezdődik előröl.

Magadban kell letisztáznod ezt a dolgot,nincs olyan szerelem ami ne mérséklődne,ha találsz másik pasit azzal ugyanigy fogsz járni.

Nálunk is ez volt a gond,azt a szerelmet akartam mint ami az elején volt,de azt már nem lehet.Mi együtt maradtunk.10éves kapcsolat.

2011. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül ... Én tuti nem birnám ki így valaki mellett az életet, egy idő után teljesen kiábrándulnék belőle és nem lenne mit szeretni rajta, ha folyton veszekszünk. Bennem a sok veszekedés egy idő után utálatot kelt a másik iránt, mert már több a rossz élmény vele, mint a jó. De mindenki maga tudja, hogy neki mi a jó. Változni nem fog a helyzet szerintem, inkább mégtöbb lesz a veszekedés. Szerintem ez megmérgezi a kapcsolatot.
2011. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!