Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek az első különköltöz...

Mesélnétek az első különköltözésetekről?

Figyelt kérdés

Jobb lett a kapcsolat a párotokkal, szüleitekkel?

Minden terv szerint alakult? Miben változtak a mindennapjaitok?

Ti szeretettetek volna menni, vagy egyéb ok miatt kellett, mint például munka?


Nekünk munka miatt kell, egyenlőre szülőknél élünk, és nagyon izgulok miatta. :) Persze várom. :)

Köszi!

21/L


2011. dec. 7. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen költöztem el,és menekültem otthonról.Anyám agresszív alkoholista,apám meg éjjel-nappal dolgozott hogy ne kelljen szembesülni anyám alkoholizmusával.Így én egy nap fogtam magam és leléptem.Csak a ruháimat vittem el.

Sokkal jobb volt,mert elmúltak a rendszeres kiabálások,anyám részéről a részeges verekedései.Végre nyugis lettem.Én a páromékhoz költöztem aki később a férjem lett,majd pár évvel később el is váltunk..(de ez már egy másik történet)

Ma 38 évesen apukám aki nyugdíjas lett tartom a kapcsolatot.Bár külső okok miatt ritkán látjuk egymást(évente pár napot) de igyekszem mindig támogatni,és mivel apukám régimódi így rendszeresen írok neki levelet(borítékban feladva)

Anyámat utoljára akkor láttam amikor 18 évesen kiléptem az ajtón.Tudom hogy él,de nem foglalkozom vele.

38/N

2011. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen bútoroztam össze négy éves kapcsolattal a párommal. Hát... nem volt zökkenőmentes, de összecsiszolódtunk. Most már a férjem és nevelgetjük a lányunkat.

21/l

2011. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!