Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholista szülők?

Alkoholista szülők?

Figyelt kérdés
nem az én szüleim alkoholisták hanem egy ismerősömé. de az ismerősöm nagyon bunkó.beszólogat stb.. azért iylen mert a szülei ilyenek? kedvesebbnek kéne lennem amiért ilyen? vagy ne foglalkozzak vele? amúgy nem olyan rosz fej gyerek néha kedves is csak néha bunkó és idegesítő és paraszt. nekem sincs gumicukor életem .. én is megéltem sok dolgot de azért nem ilyen rossz az életem.
2011. dec. 8. 16:50
 1/3 anonim válasza:
Szia szerintem ő csak egy kis figyelmet akar ha már otthon nem kapja meg a szüleitől. Szerintem törődj vele érezze úgy hogy te jó barátja vagy és legyél türelmes.Mond neki ha bunkóskodik hogy ne beszéljen úgy másokkal ahogy nem szeretné hogy vele is beszéljenek másszóval képzelje magát annak a gyereknek a helyébe akivel bunkóskodik
2011. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Remélem tudtam segiteni:)
2011. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha alkoholisták a szülei, akkor lehet, hogy gyakran megverik, ordítoznak vele, stb. ami komoly feszültséget szül benne és ezt jobb híján rajtad vezeti le. Szóval nem azért bunkó veled, mert megérdemled és nem is kell vele kedvesebbnek lenned, próbáld meg elfogadni és nem foglalkozni vele, amikor ilyen. Lehet, hogy segítene, ha eljárna sportolni, de már minden pénzbe kerül, amit gondolom a szülők elisznak. Párom apja alkoholista, 4 éves volt, mikor elváltak a szülei, de még így is elég csúnya emlékei vannak az apja cirkuszairól.
2011. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!