Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Szülők ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a 20éves fiatok összejönne egy 40éves nővel.
2011. nov. 26. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem örülnék neki.
2011. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
80%
Nem örülnék az tuti, de hadd döntse már el ő, hogy kit és miért szeret. Azt hiszem 20 évesen mi se szerettük, ha beleszóltak az életünkbe. Tudasd vele, hogy ennek nem örülsz, de mindig mindenben számithat rád.
2011. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Én kib*sznám, mint macskát sz*rni. Felnőtt már, menjen oda, ahova akar. Éljen az öregasszonnyal.
2011. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%

Mit mondjak a szivem szakadna meg, a 40-es nõnek lehetne esze. Viszont ebben te is hibàzhattàl, ha egy ilyen korù nõ mellett érzi jól magàt. Nekem is fiaim vannak ezt csak azért irom.

Ne mutassal ellenszenvet, talan a fiad rajön magatól is.

2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem az anyukája vagyok,csak kíváncsi lennék rá hogy a szülők mit gondolnak erről
2011. nov. 26. 16:15
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt ember azt csinál amit akar.
2011. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%

Én is kiakadnák rajta, hisz az anyja lehetne, és a nőnek is lehetne annyi esze hogy ne legyen együtt egy öreg nővel!

Ez esetben az anya-gyerek kapcsolatban lehetnek gondok, mert nem nörmális dokog az ohgy egy fiatal egy 2x annyi idős nővel él együtt!!!

2011. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

Igaz én nem szülő vagyok.

18 éves voltam, mikor a 25éves párom lecserélt egy 40éves nőre... lelkileg teljesen összeomlottam. A vicc az egészben, hogy a nő útszéliként dolgozott, van két gyereke, és most az exemtől lett nekik egy gyerekük, aki súlyos szellemi fogyatékos... kérdem én... megérte neki?

Az anyja elzavarta amúgy otthonról... hogy akkor éljem meg a saját lábán... mivel a nő, meg az anyukája közt 6év korkülönbség volt...

2011. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Sok boldogságot kívánnék nekik, és azt mondanám, hogy ha öt jó évük lesz, ha csak fél is, de szeretik egymást, akkor ki ne hagyják!!!
2011. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Hogy mit szólnék? Nagyon berágnék, az biztos. És az is biztos, hogy én is kiraknám. Nehogy már velem egyidős nővel járjon a gyerekem!


De az ilyen kivénhedt kurv@kat is rühellem. Az ő idejük már lejárt, vagy keresgéljenek a saját korosztályukban valami charme-os pasit, de ne a tudatlan kisfiúkat vadásszák le. A magam részéről hányingerem van az ilyen dolgoktól...

2011. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!