Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre a problémára mi a megoldás?

Erre a problémára mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Apám alkoholista, tönkretette a családunkat mindenféle szempontből.Most este is alig akart minket beengedni a házunkba, és azzal fenyegetőzött,hogy anyu nagyon meg fogja bánni ha hétfő reggel 7kor bármi cuccát itthon találja. Anyu is már többször mondta apámnak, hogy költözzön el erre mindig az volt a válasz, hogy jó úgyis van helyem stb. stb. de mindig itt marad és a részeg fejét kell bámulni minden nap. Azt kell tudni,hogy nem anyukám vagy apám nevén van a ház hanem apám volt felesége nevén.Anya nem mer szólni semmilyen önkormányzatnak, mert hátha nevelőintézetbe vagy árvaházba visznek ezt én se szeretném mert tudom, hogy csak akkor tűrtözteti magát apám mikor én nem vagyok ott, mivel mikor én távol voltam egy-egy veszekedésnél megütötte anyut. Feljelenteni se merjük, mert apámnak túl sok ismerőse van mindendéle téren (rendőrség, önkormányzat,földhivatal és részben azért mert rendőr volt), meg tudjuk, hogy ha ezt megtesszük és miután kapott letöltendőt, pénzbírságot st. utána csak tovább zaklatna minket még durvábban...Az osztályfőnököm se igazán lehetséges opció mivel nem szívesen osztok meg vele ilyen dolgokat. Mi az a megoldás amiből mi jövünk ki jól és nem apám?

15/l


2011. dec. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre igazából az lenne a megoldás, hogy összecuccoltok, és szépen elmentek valami rokonhoz. Persze apud tudta nélkül. De sajnos ez is csak ideiglenes.
2011. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy már ezt is próbáltuk...de zaklatott minket, elém jött a suliba hívogatott engem meg anyut valamikor anyu munkahelyéhez ment és fenyegette, hogy mi lesz ha nem jön haza...most meg el akar küldeni minket.
2011. dec. 9. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne valahogy közös nevezőre jutni, és eladni a házatokat? Meg kéne vele értetni, hogy külön mindenkinek jobb lenne.
2011. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most éppen azon vagyunk, hogy eladjuk, de sajnos állandóan csak azt tudja szajkózni, hogy majd mennyire meg fogjuk bánni, meg nem éppen szép jelzőkkel illeti anyut, meg "természetesen" fenyegetőzik.
2011. dec. 9. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj valamerre lépnetek. Még ha fenyegetőzik, akkor is. Ha nem léptek, attól nem lesz jobb a helyzet. Biztos nagyon nehéz, de ha anyukáddal egymás mellett álltok, akkor meg tudjátok csinálni.

Esetleg költözzetek más városba.


Én szorítok! :)

2011. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!