Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a párom csak a...

Lehet, hogy a párom csak a belsőmet szereti?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy csak a természetemet és a stílusomat szereti,külsőleg nem tetszem neki...ti lennétek olyan emberrel aki külsőleg nem tetszik,csak a természete fogott meg?
2011. dec. 9. 21:21
 1/8 bánomisén ***** válasza:
96%

A huszas éveim elején volt olyan barátom, aki kívül ronda volt, mint a bűn, viszont nagyon szép volt belül. Ez a belső szépsége a külsejét is széppé tette a számomra, és vagy 2 évig együtt is voltunk.

Szerintem, ha a belső tulajdonságaid fogták meg őt, akkor az kisugározik a külsődre is és az is tetszik neki.

2011. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos határok között igen. Mert ha rá sem tudsz nézni a fejére, vagy a hányinger kerülget, lehet akármilyen okos, stílusos, nem lesz elég egy életre.
2011. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
*kisugárzik
2011. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Lehet... de az BENSŐ, és nem belső. A belsőd az a májad, szíved, gyomrod, stb.
2011. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanabban a helyzetben vagyok, mint az első. :) Szerelmes vagyok belé és gyönyörűnek látom, pedig eleinte nem nagyon tetszett.


19L

2011. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó 21:35 igazad van,félreírtam..
2011. dec. 9. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

A férjem kb úgy néz ki, mint a VV-ben az alacsony, kövérkés srác (valaki segítsen a nevével...). Viszont a tulajdonságai megszépítik. Ennek ellenére a fent említett pasitól a hányinger kerülget, ha látom képernyőn, mert fúúúj.

Szóval a szubjektivitás nagy szerepet kap ilyenkor :)

2011. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Nincs külső és belső, ezt felejtsük el. Ha valaki kívülről nagyon csúnya, akkor úgysem veszed észre a "belső értékeit", mert azokat eleve negatívan átszínezve érzékeled. Ha meg tetszenek a "belső" tulajdonságai, az megszépíti a "külsejét". Ha tetszik a "külseje", az pozitívan színezi át a "belső" tulajdonságait.


Szóval meg kellene érteni, hogy a "belső" és "külső" megkülönböztetése utólagos belemagyarázás, aminek a valóságban nem sok szerepe van. Ráadásul vannak olyan tulajdonságok is, mint az anyagi helyzet. Az belső vagy külső?

2011. dec. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!