Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen trehany a...

Nektek is ilyen trehany a baratotok/ferjetek?

Figyelt kérdés
1 eve vagyok egyutt a parommal. A parom minden aron azt akarta hogy koltozunk ossze. 2 honapja egyutt lakunk. Mindig mondta anyukam hogy milyen nehez a hazimunka de nem sokat foglalkoztam vele mert amig en dolgozni voltam o meg csinalt mindent a hazkurol. Mostmar meg ertem miert mondta anyu mindig! 2 honapja en csinalok itthon mindent. De tenyleg mindent a mosogatastol kezdve az osszes hazimunkaig. A baratom nem segit semmiben ha en dolgozni vagyok es o szabadnapos akkor sem! Kezdek besokalni hogy minden reggel nekem kell fel szednem az agy mellol a szenyes holmiait. Maga utan nem mosogat el meg annyit sem segit hogy kiszedje a mosogepbol a ruhat. Reggel 8 ra jarok dolgozni es este 7 kor megyek haza utana kell neki allnom vacsorat foznom utana mosogatok a vacsora utan valamikor meg ruhat kell mosnom es majd utana furdok le es fekszem le szokszor este 11 kor erek odaig. A hetvegem csak a takaritasbol all ki nem jut idom magamra se egymasra. Szoltam mar neki 1x hogy miert nem segit de azt mondja nem er ra meg hogy ez az en dolgom. Mert hogy naluk is mindig az anyukaja csinalta a hazimunkat. Nektek segit a parotok a hazimunkaban? Es ha nem ti hogyan oldjatok meg ezt?
2011. dec. 10. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem ilyen
2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Azt úr nálam repülne. Vegyen fel házvezetőnőt, ha erre van igénye.
2011. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem segít, hétköznap főzéssel nem kell bajlódni, mert rendelve van, hétvégén együtt főzünk, szombaton vagy vasárnap kimosom az egy heti ruhát, és akkor csinálunk egy nagytakarítást. Amúgy meg az mosogat, aki előbb hazaér.
2011. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segít, nem is kérdés. Én ultimátumot adnék neki. Mi lesz, ha gyereketek lesz?
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére segít.

Én mosogatni utálok, ő mosni és teregetni.

Mosást és a teregetést csak én csinálom, a mosogatást szinte csak ő. A többit teljesen felosztjuk egymás között. Mikor-mire van ideje a másiknak..


Nem irigyellek :( Én nem lennék együtt olyan pasival, aki nem segít. Ez régimódi begyöpösödött dolog, hogy a házimunka a nő dolga. Igen, a nőé lenne, ha otthon lenne és nevelné a gyereket, a férj pedig eltartaná, na akkor a nő dolga lenne. De mióta a nő is ugyanannyit dolgozik, mint a férfi igenis kell a munkamegosztás.


Nekem az jutott eszembe, hogy esetleg úgy bevonni a házimunkába, hogy amikor próbálkozik elcsábítani a párod, mondd neki, hogy segítsen neked, előbb végzel és előbb tudtok egymással foglalkozni.. :)

2011. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én vőlegényem segít mindenben. Nincs megszabva, hogy mit kinek kell csinálnia. Mindig az mosogat el, vagy az mos, aki ráér. Főzni általában én szoktam, de ha nem volt időm, és nem vagyok itthon, akkor összeüt valamit a vőlegényem is. Igazából biztos, hogy nem csinálnék meg mindent egyedül, mert nekem is jár ugyanúgy a pihenés, kikapcsolódás mint neki. De mi sokszor együtt csináljuk a házimunkát, vagy együtt főzünk, így még szórakoztató is.
2011. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem a középkorban élünk már. Ugyanúgy, ahogy a nőknek is van munkahelye, a férfiak is nyugadtan besegíthetnek picit a háztartásba. Ettől még sem a nőiség, sem a férfiasság nem fog csorbát szenvedni..


Szerintem.

2011. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nyugodtan*
2011. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
most hogy elolvastam a kommentedet, egyre kevésbé akarok összeköltözni a barátommal
2011. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

16:09

Ne keseredj el, azt látni már, hogy hogy viszonyul a dolgokhoz :) Ill. kérdezd meg mi a véleménye róla!


Nekem van egy haverom, világ életében kinyalta az anyukája a seggét, ahogy hazaért, egyből előtte gőzölgött a főtt kaja. Kint dolgozik most a srác jó pár éve külföldön, megtanulta ellátni magát, nyáron jön haza és összeköltözik a barátnőmmel, ígérete szerint segíteni fog neki is, mert megtapasztalta mennyi munkával jár egy háztartás vezetése :)

2011. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!