Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lilla Lilien vagy Léna Lilien?...

Lilla Lilien vagy Léna Lilien? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg fordítva: Lilien Lilla / Lilien Léna?
2011. dec. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkét párosítás gyökérül hangzik. Miért nem jó valamelyik L betűs név? Minek kombinálni még így? Eleve mi értelme a 2 keresztnévnek, amikor az emberek 90%-a nem használja a 2.at az élete során?
2011. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig nagyon szerettem, hogy két nevem van. Lilla Lilien, bár én a Lilient Lilianként írnám.
2011. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Lénának hívták a kutyámat... 10 évvel ezelőtt még kutyanév volt, de komolyan, mert ugye külföldi, de most meg milyen népszerű lett...
2011. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
Szerintem Léna Lilien :)
2011. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem egyik rosszabb, mint a másik. válaszd ki valamelyik nevet, így együtt mindegyik szörnyű. baromi sok l betű.
2011. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező...ne tedd, ha Istent ismersz! A Lilla gyönyörű név - de a "Lilien"..Jaaj! Majmoló, affektáló, sznob - könyörgök: nee!!

A Léna szintén nem rossz. Ha mindenképpen azt szeretnéd, ha "énekelnének" azok az "l"-ek, mit szólnál ahhoz, hogy Léna Lilla? A két név ritmikája is jobb így együtt..jó a "dallama" is. Nyilván ízlés kérdése a dolog, és természetesen majd Te választasz - de térden állva kérlek:-): hagyd el a Lilien-t.

2011. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van két felnőtt Lilian nevű ismerősöm és ezért megszoktam a nevet, de e-vel leírva nagyon erőltetett magyarosításnak tűnik, kb. mint a Dzsenifer.
2011. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem túl sok az "L"


A lilien nem rossz, de hozzá valami mást: Léna= Réka. Hasonló hangású a Lénához, mégsem hangzik lalázásnak

2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Léna Lilien
2011. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!