Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfújom a dolgot vagy lehet...

Felfújom a dolgot vagy lehet igazam van? (lent)

Figyelt kérdés

Ha kitalálok valamit ami tetszik nekem és ezt szeretném csinálni a barátnőm mindig megmondja,hogy ez nem jó nekem mert nem vagyok olyan.próbáltam elképzelni valamit hogy mit dolgozhatnék felnőtt koromban és mondtam hogy xy-t jó lehet dolgozni és mondta a barátnőm hogy ez nem lesz jó neked mert nem tudsz ezt meg azt.Aztán megtetszett egy sport és mondtam hogy ez tetszik nekem( de nem jelentettem ki,hogy járni fogok eddzésre) de rögtön mondta hogy ez a sport nem való neked nem vagy elég elszánt és talpraesett,nincs meg benned az ami kell..

Nekem ez olyan rosszul esik,így is azt képzelem magamról hogy semmihez sem értek de ezek a kijelentések még inkább megerősítenek ebben.. és a legrosszabb hogy én el tudnám képzelni hogy pl ebben a sportban én megpróbálnék mindent de mikor mondják hogy áh te úgyse akkor magamban is elbizonytalanodom:(

Most én fújom fel a dolgokat? vagy csak azért esik rosszul mert rendkívül önbizalomhiányos vagyok?

17L


2011. dec. 10. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen önbizalomhiányod, vagy ha van is, akkor nem mutasd ki! Én egy 23 éves lány vagyok, 12 éves korom óta önbizalomhiányom van, lámpalázam, kisebbségi érzésem, tudom miről beszélsz. Csináld azt, ami neked jó, ne foglalkozz azzal hogy más mit mond! Igy nem lehet élni! Nehogy már mások mondják meg azt hogy mit csinálj, vagy hogy mit csinálhatsz. Sz*rd le ezeket a véleményeket, a saját bőrödön tapasztalj meg mindent!
2011. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem barátnő, teljesen elnyom téged, pedig bátorítani kéne.Szerintem fél, hogy kiesel a hatásköréből, így próbál irányítani.
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy tipikus idióta, aki nem tudja elviselni, ha jó vagy valamiben, mert valszeg sokkal kevesebbre képes mint te. Ha nem így van, akkor nem akar versenytársat, az ilyen nem barát.
2011. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy szerintünk nem illik hozzád egy ilyen barátnő, mint ő, mert káros hatással van rád.
2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bánomisén ***** válasza:
Legközelebb, ha kitalálsz magadnak valami foglalkozást, sportot, bármit, akkor ne mondd meg a barátodnak, csak vágj bele. Ez a fiú csak hátráltat téged és azt a kevés önbizalmadat is elveszi. Biztos vagy benne, hogy szeret téged? Mert ez alapján nekem nem ez jön le...
2011. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bánomisén ***** válasza:
*Bocs, elnéztem, most látom, hogy itt mindenki lány. Mindegy, akkor is jócskán elgondolkodnék rajta a helyedben, hogy igazi barát-e, aki így viselkedik. Szerintem nem.
2011. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,kedvesek vagytok:)

21:36-os: nem a barátom hanem a barátnőm:d

amúgy meg azért persze hogy szeret :D

2011. dec. 10. 21:39
 8/11 A kérdező kommentje:
ja jóó akkor visszavonom,látom észrevetted hogy lány:)
2011. dec. 10. 21:40
 9/11 A kérdező kommentje:
de van olyan is hogy jót akar és azért mond ilyet valaki nem? de ilyenkor honnan tudjam hogy rosszindulatú vagy csak jót akar hogy ne csináljam ezt?:S
2011. dec. 10. 21:41
 10/11 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, ne mások szerint éld az életed. Ha neked megtetszik valami, amivel szívesen foglalkoznál, akkor csináld. A puding próbája az evés, ha nem próbálod ki magad ebben-abban, akkor sosem fogod megtudni, igazából mi érdekel, vagy mihez értesz. Semmi jószándék nincs abban, ha valaki megakadályoz ebben. 17 éves vagy, éppen ebben az időszakban kell kipróbálni magad különböző területeken, hogy kialakuljon benned, mit akarsz magaddal kezdeni majd felnőttként.


Állj a sarkadra és ne hagyd magad befolyásolni. Ha valamit akarsz, akkor azt csináld, akkor is ha cigánygyerekek potyognak az égből és a barátnőd is ellenzi. Ha ellenzi, neki nem kell csinálnia, de neked attól még szabad.

2011. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!