Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt a dolgot felfujom,...

Most ezt a dolgot felfujom, vagy titeket is idegesitene?

Figyelt kérdés

Hello! 29 éves vagyok,a parommal 4 eve vagyok egyutt, van egy 3 eves kisfiunk, minden rendben van koztunk. No, de nem is ez a baj...Mindkettonkenk van facebook -unk, siman belenezhetunk a masik profiljaba, uzeneteibe ( meg egyebkent is a sajat profilodban is latod mi tortenik a masikkal, milyen kommenteket kap pl fotok ala"

Par honapja jott a parom irodajaba egy fiatal " gyakornokcsaj", egesz nap a net elott ul, ennyit csinal kb...Mult heten a ferjem visszaigazolta h ismerosok, azota nem all le a csaj, minden kep ala kommentel, naponta tobbszor, meg ilyen hulyesgeket irkal ki neki a kozos uzenofalra h " you re a sugar" stb..Amint a parom feltesz valamit, mar ket percen belul ott terem egy komment... ( erdekes modon, egy masik kollega is hasonloan ismerose az adott csajnak, de neki soha semmi nem ir sehova)

Most mar kezd idegesiteni a dolog, mert jopar kozos ismerosomtol kapok mar olyan uzeneteket ( akik ugye szinten latjak az osszes kommentet, bejegyzest) hogy " hello, minden rendben koztetek??? " meg " ugye nincs semmi gond??"

na szoval, szerintetek irjak ennek a gyakornok csajnak hogy egy kisse allitsa mar le magat, mert kezd egy kicist idegesitove valni?? a ferjem csak rohog rajta, nem is valaszol a kommentekre..


2010. márc. 15. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos írnék neki, hogy szedje össze magát és húzza be a kéziféket, ha nem akar problémát magának!

Eszembe nem jutna egy nős férfinek kommenteket írogatni, pláne nem ilyeneket! Szerintem jelezd neki, hogy mi a helyzet!

2010. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szija!en irnek annak a taplonak,hogy szalljon le a paromrol,es legyen mar annyi esze,hogy olyan ferfit keres maganak aki egyedulallo,es ne olyat akarjon akinek parja es gyereke is van!Es ird,meg neki,hogy o a tied,es szakadjon le rola,mert bajok lesznek!En irtora felhuznam magam!Gondolom te is idegeskedtel emiatt a no miatt mar eleget! Csak nehogy titokba elkezdjenek kufircolni,mert az lenne a hab a tortan!en megmondanam a pasimnak szedje le a facebookjarol,vagy allitsa le,mert ha nem allitja le akkor az egyenlo azzal,mintha adna ala a lovat!!!! 22/L
2010. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a férjednek kellene beszélnie Vele,hogy ez már kicsit sok,és ezzel őt is kellemetlen helyzetbe hozza a csaj előtted,meg mások előtt.Ha a férjed számára is zavaró a dolog,akkor finoman a tudtára adja.Lehet,a csaj haveri gesztusnak szánja,és észre sem veszi magát,ezért kéne a férjednek beszélnie a fejével.Ha ezt csak Te mondogatod a férjednek,attól nem oldódik meg a probléma.

Egyébként tényleg jó volna tudni,valóban úgy van-e,hogy a férjednek nincs ínyére a dolog.Nem azért,mert kombinálni akarok,csak ez is egy szempont.

2010. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Na ennyit a fészbukkról...
2010. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hahahaha, mikor meglattam ezeket az " uzeneteket", kb én is olyan " ideges" voltam mint a masodik valaszolo..:)

Igazatok van, vmit irnom kell...Egy baratnomnek mondtam ezt a kis " gondot", azt mondta h én is irjak a fotok ala egy kommentet, de ugy, hogy a csajra iranyuljon, hogy eszrevegye magat..De mit irhatnek...Tegnap apa futni volt(versenyen), feltett par kepet utana, mar jott is az elso komment: " huuuu, micsoda kis sportos ficko!! persze, lefogadom, h elbujsz a fa mogé és a végén elojossz!!" , a ferjem annyit valaszolt kommentben " neeem, nem bujok el, egesz jo ido alatt lefutottam" erre ma reggel itt az ujabb komment: " persze, nem hiszek neked, ugyis csak atversz " ..na most erre a baromsagra mi a fenet irjak???? pedig valoban jo otlet volna ezek a kommentek ala nekem is odafirkantani vmit, legalabb igy mindneki latja hihi..

ja, masrészt ha ugyanigy kommentelget meg uzenget hulyesegeket az uzenofalon, felhivom a pasim fonokét és megkérem, nézzen a kicsike kormére...

2010. márc. 15. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem neked, hanem a párodnak kéne leállítani a csajt. Egyértelműen ráhajtott a pasidra.

Nekem is volt egy srác, akit le kellett állítanom, mert állandóan skype-olni akart velem. Nekem még jól is esett volna, mert ráadásul bődületesen helyes srác, na de a párom azért csak fontosabb. Megmondtam neki, hogy nem skype-olok, azt is hogy miért: egyrészt mert a párom féltékeny rá, és furán jönne ki, ha esténként vele beszélgetnék, nem akarok felesleges feszültséget itthon, másrészt meg semmi kedvem ahhoz, hogy titkos telefonbeszélgetéseket szervezzek a párom háta mögött.

Mi nem nézünk bele egymás levelezésébe, de megmondom őszintén, ott is le kellett állítanom a srácot, a saját lelkivilágom miatt. Nagyon nehéz volt, mert nagyon vonzott a fiú, ráadásul ritka összhang volt köztünk, szóval veszélyes volt a dolog, na...Valószínű bele se bonyolódok ebbe az egészbe még ennyire se, ha a párom elolvashatná a leveleimet.

Amúgy meg azért azt mondom, a párod valószínű tehet arról, hogy a csaj ennyire elszemtelenedett. Munkahelyen valószínű elég jóban vannak.

Hát, nehéz ügy...

2010. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a parom nem erdekli a dolog, egy heten ha egyszer felmegy a profiljara, en nézem neki van e valami,sot, o kér meg ra, foleg h sokat utazik ( halistennek), most is kutatni van egész héten..tojik a facebook ra
2010. márc. 15. 20:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod,hogy Te oldhatod meg a problémát?Míg a férjed nem áll a sarkára,és nem közli Vele,hogy legyen szíves visszafogni magát,addig ez lesz.Gondolj bele, a férjed mi a fenéért hagyja,hogy a csaj nyomuljon rá?

Te írhatsz akármit,ezzel csak hisztis,féltékeny feleség színben fogsz feltűnni.A férjednek kell a sarkára állnia,és megvédenie a kapcsolatotokat.Ha viszont viszonozza a flörtöt,akkor ez nehéz ügy,mert akkor adja a csaj alá a lovat.

2010. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg írj oda kommentnek ilyesmiket, hogy "a világ legédesebb férje, szeretlek!" "A kislányodnak is nagyon tetszik ez a kép, szeretünk!" " Boldog vagyok veled" stb.
2010. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy most le fognak pontozni, de belőlem rögtön kibújna a kisördög és valami olyan kommentet írnék oda, hogy " szeretek futás után összebújni veled, akkor mindig olyan forró..... uhh", vagy valami hasonlót. Persze a kisördög azt is diktálja, hogy a csaj képe alá odafirkantsam, hogy "az évszázad ribanca", de ezt nehogy megtedd, csak gondolati síkon képzelgek!!! :)
2010. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!