Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szuleitek is megkulonbozt...

A ti szuleitek is megkulonboztetnek benneteket?

Figyelt kérdés
"Kis kedvenc" van e a csaladban akinek sokkal tobb mindent neznek el mint a masiknak hasonlo jellegu problemak eseteben.
2011. dec. 12. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk épp ez az, hogy egy kalap alá vesznek mindenkit. Pl én már elmúltam 20, de sajnos még velük kell élnem. Viszont néha úgy megmondják mit és hogy csináljak, mintha én is 16 lennék, mint az öcsém. Persze hagyom, hogy végigmondják, aztán úgy is azt csinálom, ami nekem jó. :D
2011. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen nalunk. Noverem volt a faxa gyerek en meg nem.

Tobb mindent megkapott, tobb mindent elneztek neki.

Akkoriban meg nagyon zavart, de most mar nem erdekel. Mar csak azert sem, mert kinottem ezt a dolgot.


Neki is van gyereke, nekem is most mar (nem reg született). Parjaval meg a szuleinknel laknak, en a vilag masik felen a csaladommal. Nekik igy kenyelmes, bar nem tudom, hogy szuleink meddig fogjak ezt turni, de nem is erdekel.

2011. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden családban, ahol minimum 2 gyerek van felüti a fejét a dolog. Nálunk is. Bár féltékenyek soha nem voltunk, szóval probléma nem volt belőle. Ég és föld vagyunk öcsémmel. Másképp kellett kezelni mindkettőnket. A cél érdekében más eszközöket kellett bevetni. Ez tűnhet megkülönböztetésnek, de ha a szülő megfelelően kezeli a dolgokat, akkor a gyerek is megérti.
2011. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Négyen vagyunk testvérek, a kishúgom (10) a minden. Régen eléggé felhúztam rajta magam, de most már teljesen megértem anyukámat. A nagymamánk velünk él, és a három nagyot szinte ő nevelte.

Anyukánk a húgomnál lett igazán anya, nála nem engedtze, hogy beleszóljanak!

2011. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen és kicsit már elegem van

sokszor kérdeztem anyut, hogy miért szereti a másik két tesómat jobban és miért segít nekik olyan sokat, a válasza az, hogy nekik szükségük van rá, te pedig jól megállod a helyed

2011. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ketten vagyunk öcsémmel, de anya máshogy áll hozzánk, nincs kedvenc, mindkettőnket a képességeink alapján kezel, nincs kivételezés. Szerencsére. De én anyukám elég jó anya. :)

20L

2011. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a buta,kövér:D

Tesóm az okos,igénytelen.

2011. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukám jobban szerette a tesómat, míg apukám inkább mellettem állt. Mióta a tesóm elköltözött, anyu is jobban hajlik hozzám, mintha nem akarná, hogy én is elmenjek. Mit ne mondjak, furcsa, hogy néha ha egyedül akarok valamit csinálni, mert úgy szoktam meg, nem lehet elküldeni és kicsit idegesíteni kezd már. Örülök, hogy segíteni akar, de most már nem kell.
2011. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!