Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket és a családotokat...

Benneteket és a családotokat mennyire fogja érinteni az új "chipsadó"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
csődbemegyünk :D - komolyan szólva, kevésbé üt hátba mint a benzinen lévő adó
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Mivel gyakorlatilag mindenben,ami nem nyers, őrült sok adalékanyag van, bármit megadóztathatnak. De bosszantó, duplán adózok ugyanazon termékért. Jól kitalálták.
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Apám feltehetően le fog állni a sok "főzz nekem külön zacskóslevest" megszólalásról, vagy még többet figyeli majd az akciókat.

Gyanítom, hogy végre megtanulnak majd saját maguk befőzni, lekvárnak valót.

Sós ropogtatnivalókat eddig sem ettünk sokat, szóval semmi különös.

Én mint egyetemista, vagy rászokok a kávéra vagy még nyáron bevásárolok egy-két karton olcsó energiaitalt.

2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ami a gyorskajákat és chipseket illetni, szerencsére nem nagyon, a zsíros dolgoktól iszonyú aknéim lesznek, így azokkal nem élünk. Ami a többi terméket illeti, azt nem tudhatom. Szénsavas üdítőket, energiaitalt sem iszunk, mert nem szeretjük:) Az instant levesporokkal, na azzal lesznek problémáink, ha durván drágulnak.
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ritkán fogyasztunk gyorskaját, nekem inkább az elvvel van a bajom, hogy nem mindenféle hogyisnevezzelekel adót kellene bevezetni, hanem ott kellene megszorítani, ahol még lehet: pl. a nyugdíjasok is kibírhatnának 2-3 évet emelések nélkül (nekünk kisgyermekeseknek 4 éve uannyi minden), illetve ott vannak még a különféle kisebbségek, őket sem kell agyba-főbe segélyezni...
2011. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
22:55 -el egyetértek! mai felállás kb az hogy dögöljenek meg a dolgozó emberek, de nyugdíjemelés és segély akkor is legyen...
2011. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Engem annyiban fog érinteni, hogy anyázni fogok egy hatalmasat, aztán újra és újra, hogy miért nekem a 40 kiló vasággyal embernek kell több pénzt fizetnem azok miatt, akik hülyére zabálják magukat műkajával!!

Amúgy én már nem követem, hogy hol tart ez, mert csak felidegesítem magam!

2011. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

"a nyugdíjasok is kibírhatnának 2-3 évet emelések nélkül"

Jah, nem gáz, hogy anyám a hónap végén már egy hétig száraz kiflin él, nehogy már emeljék a nyugdíját, ugyan, felesleges, igazad van. Elmész te is tudod hova?!

2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Chipset nem szoktam enni (fogyózom folyamatosan), ilyen téren a cukros üdítők is kiesnek. Viszont az energiaital a gyenge pontom. Tudom, egészségtelen, de egyrészt nagyon szeretem, másrészt kell a koffein. Későn fekszem, korán kelek, ez van. Az a baj, hogy a kávét még mindig nem igazán tudtam megszeretni, hiába pakolom tele édesítővel (vagy cukorral, de ugye azt nem szoktam), öntöm fel tejjel, nekem akkor is keserű. Pláne nyáron, nem is esik jól meleget inni. Vizsgaidőszakban meg főleg sok fogy belőle nálam. De akkor majd koffeintabletta lesz helyette, nekem végül is mindegy, ugyan az a hatás, az energiaitalt is a koffein miatt iszom, más kérdés, hogy azt jól is esik elkortyolni, egy tablettát bevenni viszont nem valami nagy poén. De az tuti, hogy ha ennyire megdrágítják az energiaitalt, akkor én nem fogok venni.
2011. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát egy cseppet...de legalább leszokunk ezekről a művackokról... =D
2011. jún. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!