Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyi idő után...

Férfiak! Mennyi idő után hevertek ki egy szakítást ha a nő dobott benneteket?

Figyelt kérdés
Évekig együtt voltatok majd a lány közli hogy elhidegült, de te még borzalmasan szereted. Mennyi idő kell kiheverni?
2011. júl. 22. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
több hónap- akár egy évbe is bele telhet ha tényleg szereted és dobott a csaj amíg teljesen kihever. legalábbis ha magamból indulok ki, én volt hogy pár hónapos kapcsolatot 1 év után sikerült teljesen lezárni
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve mondta a barátnőm, hogy nem tudja elképzelni velem a közös jövőt, mert szerinte túlságosan komolytalan vagyok (szeretek mókázni, de tudok komoly is lenni, hiszen mérnökként felelősségteljes munkát végzek) és sosem növök fel, ezért szakított velem (4 év után). Én pedig még a mai napig is őt szeretem. Természetesen próbálok ismerkedni, de mindenkiben őt keresem, így nem járok túl nagy sikerrel. 27/F
2011. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
100%
pár beb*szás és buli a haverokkal,néhány hét-hónap kőkemény edzés és a gond letudva.mondjuk olyan nagyon szerelmes nem voltam mostanában,inkább csak tetszettek csajok.
2011. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak kihasználom a nőket érzelmileg nem érint meg egyik sem. Ezért jön és repül.
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még csak kezdő vagyok a témában, úgyhogy most még nem tudom meddig fog tartani.

39F (13 év után)

2011. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 hónap még nem volt elég...
2011. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hónapok kérdése. Hagyni kell viszont "elévülni" magunkban s nyitni kell mások felé, mert az élet megy tovább.
2011. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a lány vagyok de nagyon megbántam, hogy szakítottam vele. Nem tudom, hogy visszafogadna e. De azt tudom, hogy ha akar valamit valaki akkor a szakító félnek kell lépnie...
2011. júl. 22. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
mennyi ideje volt a szakítás? szerintem próbáld meg felkeresni
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugye attól függ ki mennyire kötődő típus. pár év elég lenne, gondolom...
2011. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!