Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy egy idősebb rokonad annyira utáltad, hogy (szinte) a halálát kívántad?

Figyelt kérdés
Sajnos én ebben a helyzetben vagyok. A nagymamám az. Elcseszte a gyerekkorom, most a húgom (10) karácsonyát is.
2011. dec. 12. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, apai nagymamám.

Nagyimhoz kellett költöznünk 11 évesen, rá 2 évre annyira megváltozott a viselkedése, hogy anyát és apát egymás ellen akarta uszítani, nekem is mondogatta, hogy mekkora szemét egy anyám van, hogy volt képes a fia elvenni egy ilyen nőt.

Kereszt anyunak is elmondott minden hülyeséget, hogy anya ilyen és olyan. Elsőnek hittek is neki, majd apa elmagyarázott mindent és rájöttek, hogy csak a tüzet akarja szítani közöttük.

2011. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 20:51 persze mikor fekvő beteg lett akkor elvárta, hogy ápolja, tegye tisztába.... Álszent egy vénasszony volt.
2011. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt.
2011. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utálom a szüleim, de nem kívánok nekik ilyet, csak jó messze legyenek tőlem és ne szóljanak hozzám.
2011. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj 4-es olyan majom vagy, valószínűleg neked nincs rossz tapasztalatod az idős rokonaiddal és szeretettel gondolsz rájuk, így könnyű osztani az észt. De elmondom neked nem mindenki ilyen szerencsés, vannak olyanak, akiknek idős rokonok, akár szülők, akár nagyszülők gonoszok a saját leszámazójukkal, irigyek es rosszindulatúak és pozitív élmény nem kapcsolódik a személyükhöz, sőt akár meg is keseríti a fiatalok életét rendesen, ami örök nyomot hagy. Én rendelkezem ilyen tapasztalattal. Szóval ne legyél ekkora szent, aki leszólja azokat, akiknek egy idősebb rokon megnyomorította az életét. Örülj neki, hogy neked nem volt ilyenben részed és hallgass! Nekem nem egy olyan rokonom van, aki nélkül a világ egy sokkal jobb hely lenne, és egy könnycseppet nem fogok értük ejteni.
2021. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!