Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? Mit...

Miért nincsenek barátaim? Mit kéne tennem, hogy érdekesebbnek találjanak?

Figyelt kérdés
Sosem volt egy igaz barátom sem. Talán én vagyok túl "különleges". Talán túl sértődékeny vagyok és nem tudom elviselni, ha megbántanak. Lehet, hogy nekem kéne nyitnom a kapcsolatok felé. Kitartóbbnak és kedvesebbnek kéne lennem, de annyiszor megpróbáltam már és ha rosszul esik, mikor egy ember kihasznál vagy nem viszonozza a kedvességet, akkor mindig kiborulok és elkezdek veszekedni. Nem bírom az igazságtalanságot és elég "szenvedélyes" természet vagyok, ami miatt folyton megmondom, ha valami nem tetszik. Sok emberrel jóban vagyok, az osztályból szinte mindenkivel, de olyan jó barátaim nincsenek. Lehet, hogy soha nem lesznek barátaim, mert sértődékeny vagyok. De ha egyszer rosszul esnek dolgok..vagy elkéne fogadnom? Csak úgy érzem, nem tartanak elég fontosnak ahhoz, hogy normálisan viselkedjenek velem.(egy 15 éves lány)
2009. máj. 17. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen sok fiatal "sétődős". ha érzed, hoyg Te kimondottan ilyen vagy, akkor tralán az adott helyzetben , amikor épp készülsz mnegsértődni, engedd el a füled mellett a dolgot és ajánlj egy mozit, vagy fagyizást, vagy együtt netezést, leckecsinálást stb. ahelyett, hoyg megmondod a véleményedet. tégy próbát, így lehet lesz barátod,hiszen szükséged van rá, ha kutatod az okát miért nincsenek.
2009. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van msn ed,akkor szivesen beszélgetk veled.több ilyen jó barátnöm is van.
2009. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is ilyen vagyok. A regi osztalyomat nagyon utaltam es most mar 9-edikes vagyok es mar elmentunk az osztalybol es mar ujabb kozossegbe kerultem, es itt most nagyon sok jo haverom van. Itt nem olyanok mint a regiek es ha valami szivatnak akkor is csak viccbol es nem annyira komojan es en is kacagok rajta es megyunk is tovabb. Semmi baj hidd el majd ha mas lessz a kozosseged vagy egy picit valtoztass magadon es meglatod sok baratop fog lenni. Legyel vicces csaj es ne sertodekeny, kacagj es legyen eletvidam!

Ha akarod privibel ekuldheted az email cimedet. 16/f

2009. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is is ugyanígy van csak én 13 éves vagyok!

Csak én magamba tartom a sértődést és nagyon a szívemre veszem!A suliba mindig tudok vlakivel beszélgetni meg vannak barátaim,de ugy hogy gétvégén valakivel tényleg elmennyek valahovameg ilyenek háát..

pedig ugy szeretnék egy igazi barátnőt!!

2009. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!Én most leszek 15-és nekemvan egy ugynevezett "legjobb barátnőm"azért "" jelben mert nagyon nem érzem annak tekintvén hogy csak akkor kellek nekiha kell valami de ha van valami bajom vagy bármi akkor levegő vagyok.folyton megbánt:(Volt már egyszer mikor kiakadtam rá és erre meg megtudtam azt hogy az én hibám igy belém beszélte:(annyira kiakdtam rá hogy azóta egy nemtul enyhe táplálkozási zavarom is felszinre tört. e mind1 azért nem akarom elegedni mert (ez ugye rossz)mert nincs nekem más rajta kivül...bocsánat hog leirta csak ugy kicsuszott(:S



A kérdésedre válaszolván:változtatni én ugy tudtam mikor nem voltam jóban általános iskolában az osztállyal hogy mikor uj közösségbe kerültem én lettem az az ember aki mindig mindenkit megnevettetett...mindig próbáltam kimaradni a balhékból de nagyon szórakoztató voltam/vagyok szerintem ez egy jóü stratégia:)mégegyszer elnézést hogy igy kifakadtam csak kicsit sok....

2009. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is avval tuntem inkabb ki hogy megnevettettem mindenkit. Az vagyok aki irta hogy uj kozosseg legelore.
2009. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az a baj, hogy előszeretettel kritizálsz másokat, te viszont nem viseled el a kritikát. Ettől valószínűleg beképzeltnek tűnsz mások szemében. Szerintem ezen próbálj változtatni.
2009. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
15 évesen mindenki ilyen unalmas!
2009. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
húú, teljesen magamra ismerek abban amit irsz!!! Ugyanilyen vagyok , nekem sincsenek barátaim viszont az osztályomból mindenkivel jóban vagyok legalábbis a többséggel:)Énis sértődékeny vagyok és ebből már sok kellemetlenségem volt, mert észrevették rajtam...úgyhogy mostmár megpróbálom lazábban felfogni a dolgokat és nem húzom fel magam apróságokon....szerintem te is próbáld meg, ha valamivel úgy érzed h megbántanak( feltéve ha semmiségről van szó) akkor azt ne vedd a szívedre, jobban jársz:) Az tuti h ezt észrevették rajtad is és lehetséges h ezért nem akarnak továbbmenni a haverságnál.. és ne borulj ki ha vki olyan bunkó h nem viszonozza a kedvességet, azokat le kell szarni,én még bottal sem piszkálnám meg őket a helyedben... , szóval csak ügyesen, sok sikert:))
2009. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
14: 27-nek: szerintem sürgősen szakadj le a "legjobb barátnődről" ha miatta ilyen bajaid lettek...nehogy már egy kis csitri miatt tedd tönkre az egészségedet..nem ér annyit az egész..inkább keress vki mást az osztályban mithogy egy ilyen kis undorító féreggel legyél(bocsi!), énis még időben léptem 10.-ben és elszakadtam a ribancoktól:)
2009. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!