Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem akarja hogy...

Ez normális? Nem akarja hogy ott találjanak nála/vele?

Figyelt kérdés

Néha ott alszok a barátomnál, mert messze lakok. Ilyenkor úgy kell felosonni a szobájába miután mindenki alszik már, éjfél után valamikor. Aztán hajnal 5 előtt menni kell onnan nehogy meglássanak. Hiába kérdezem, hogy miért, nem mondja. Én nem értem, felnőttek vagyunk, semmi rossz nem lenne szerintem ha ott találnának reggel, hogy együtt alszunk.

Nekem elég rosszul esik, főleg hétvégén hajnal 5kor, mikor rángat ki az ágyból hogy menjünk már gyorsan. Szóval ez így jól van? Vajon mitől fél? Van ötletetek? Tudnak rólam a szülei.


2011. okt. 14. 12:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülye vagy, ha ott alszol nála. Ez baromi megalázó. Ha veled akar aludni, aludjon nálad vagy vállaljon fel, ennyi.

Képes vagy így futni egy pasi után?

2011. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
van valakije melletted. más értelmes magyarázatot nem látok rá. nem normális amit csinál.
2011. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt komolyan kérdezed?? Tökre egyértelmű, hogy vagy azt nem akarja hogy tudjanak rólad (már ez is megalázó), vagy lehet hogy melletted van vkije.

Én biztos nem vállalnám ezt be, akkor se ha olyan nagy a "szerelem". Mert ez gyanúsan nem az.

2011. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, h csak cikinek talalja a szuleit es fel, h hulye helyzetbe hoznak.
2011. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ez gáz. ha tudnak rólad a szülei, akkor meg minek álszenteskedik előttük
2011. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Titkol mindenki elöl.vállaljon fel vagy hagy ott a francba.
2011. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha prosti lennél, csak nem fizet.
2011. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Dugtok, oszt jóvan. Ki tudja, hány nővel csinálja ugyanezt.
2011. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos van valami oka rá, csak nem meri elmondani neked. Nem hiszem hogy van 3. Valami hülye indok lehet amin majd pár év múlva jót nevettek. De ettől függetlenül kérdőre kell vonni mert gáz. Nálunk akkor volt ilyen mikor 2.5 év járás , együtt alvás után a családja elkezdett minket szétszedni, szekáltak minket, ok nélkül. Na nálunk akkor volt ez a bújkálás. Már azért is terrorizálták mert ott aludt nálunk. Mikor az öreganyja elkezdett szidni engem akkor már nem nagyon vitt haza, inkább ő jött.

Én eltudom képzelni hogy attól hogy a családja tud rólad valami azok körül nincs rendben, hidd el. Vagy beszóltak rád stb... te ezt nem tudhatod.

Hány évesek vagytok?

2011. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk még le egymással, csak aludni szoktunk.

És biztos hogy nincs neki más, én vagyok az első barátnője. Ő most 27 éves lesz. De nem tudom ezeknek van-e bármi köze az egészhez.

2011. okt. 14. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!