Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hetekig, hónapokig nem...

Ha hetekig, hónapokig nem találkozunk a társunkkal, akkor ki lehet szeretni belőle a közelség hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Egy idő után már nem elég a telefonálás, az sms. Ritkulnak azok is, a kedvesség is el-elmarad. Több hete tart ez, és úgy érzem kezd megváltozni bennem valami. Még magam sem tudom mi, de kezdem megszokni hogy nincs velem. Ha találkoznánk ennyi idő után, már magam sem tudom hogyan viszonyulnék hozzá, ugyanis megint kezdődne előről az hogy hetekig nem találkozunk. Szerintetek kezdek kiszeretni belőle? Elindult bennem ez a folyamat? Ilyen helyzetben még nem voltam, azért kérdezlek titeket.

2011. dec. 14. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy miért nem találkoztok.

Én a barátommal még távkapcsolatba vagyok a suli miatt, és van mikor kimarad hétvége, én is hozzászokom h nincs velem, de hiányzik.

2011. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi már három hete nem találkoztunk.
2011. dec. 14. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem elég erős a kötődés, akkor bizony nincs mit tenni. Barátnőmnél is így kezdődött, pasija kiköltözött Londonba, egyre ritkábban beszélgettek, volt, hogy kezdtek elmaradozni a telefonálások, pasi már nem bókolt neki, egyszer csak írta, hogy menjenek szét. Semmi értelme. Párommal én is ezért mentem szét, 200 kmre lakott tőlem, kéthetente tudtam csak feljárni hozzá, neki nem volt elég, mondta nem érez magához elég közel. De szakítani nem akart, én viszont megtettem. Se ő nem lesz közelebb, se nekem nem lesz pénzem, szóval ezért is mentünk szét.
2011. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is hiányzik a közelsége, de már nem tudom hogyan reagálnék rá, ha a közelemben lenne. Engem nagyon megviselnek érzelmileg ezek a hetek.
2011. dec. 14. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Az exemet havonta 1-1 napra láthattam,fél év és teljesen kiszerettem belőle,ha lehet így fogalmazni.Voltak itt más okok is,de legfőképpen a közelség hiánya.


Az én mostani párom 5 hete van Angliában.Kiment,hogy spórolni tudjunk,hogy végre összeházasodhassunk (2 éve járunk jegyben) és legyen pénzünk,amiből kényelmesen tudunk élni. Tervezem,hogy én is kimegyek,de csak nyáron tudok,addig egyetem... Nekem is hiányzik és félek,hogy újra megtörténik az,ami az exemmel. Nem akarom elveszíteni,de én is olyan ember vagyok (sajnos) akinek lételeme a másik közelsége,a szavai és hogy lássam őt.Ha nem is minden nap de egy héten többször. nem tudom még mi lesz,de legjobb esetben is csak 2 hónap múlva látom újra,addig meg bármi megtörténhet...


Végül a tényleges válasz a kérdésedre: Igen,lehetséges,hogy kiszeretsz belőle.Nem csak a kötődés erősségétől függ.A távkapcsolatra születni kell,van aki bírja,van aki nem. Mindenkinek más szükségletei,elvárásai vannak. Ha kezdesz így érezni akkor bizony semmi sem kizárt. Eldöntheted,hogy közlöd e vele a helyzetet,vagy pedig egyedül bírkózol meg vele

2011. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyre ingerültebb és türelmetlenebb vagyok. Már ott tartok, ha netán mond valami kedveset, akkor nem tudok már elájulni tőle, hanem elmondja és ennyi. Talán azért mert nem ölel át, nem tudok hozzábújni.
2011. dec. 14. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet és a barátságot ápolni kell. Ehhez nem szükséges, hogy testileg is együtt legyen a két ember, de ilyenkor még intenzívebb lelki kapcsolat szükséges, telefonon beszélni, levelet írni, csetelni. Ennek hiányában is lehet tovább szeretni a másikat, de a szerelem és a barátság bizony elmúlik, elszárad, kipusztul ápolás híján.
2011. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 9 hete nem láttam a párom és még 6 hét mire újra itthon lesz, mert külföldön dolgozik. Én is nagyon féltem ettől de amit írsz én még nem érzem hogy változott volna valami. Nagyon hiányzik és mindig megerősíti a szerelmemet iránta ha tudunk beszélni. (1 héten 1X 1 óra). 2 éve vagyunk együtt. Biztos mindenkinél máshogy vagy de én úgy gondolom ha tényleg szeretem ez nem állhat útjába.
2011. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi tortent azota kerdezo?:)
2021. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!