Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez egy jel vagy csak...

Lehet ez egy jel vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
szakítottam nemrég a barátommal, elkeseredésemben feladtam egy erotikus hirdetést, de nem akartam csinálni semmit, csak kíváncsi voltam hányan írnak. ugyanakkor szeretnék valami sportot elkezdeni csak nehezen szánom rá magam. az egyik email erre a hirdetésre pont egy ilyen embertől jött ahova mennék sportolni ott a tulaj. szerintetek van ilyen hogy egy jel hogy menjek oda vagy csak szimpla véletlen.
2011. dec. 14. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jel, hogy NE menj oda. :)
2011. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél a pont!


felejtsd el ezt a hirdetést

2011. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint menjek-e abba a klubba (nem a hirdetést megcsinálni)
2011. dec. 14. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe az egészet!
2011. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NE menj, és felejtsd el az egész hülyeséget, keress egy normális pasit és menj máshova sportolni
2011. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bánatodban feladtál egy erotikus hirdetést? No comment..

Rengeteg trauma ért már az életemben, de (hogyan, hogyan sem...) annyira sosem voltam elkeseredve, hogy erotikus hirdetést adjak fel!

30N

2011. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!