Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal akarok élni de a...

Apámmal akarok élni de a barátnője nem engedi, itthon viszont nem jók a körülmények, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám összejött egy pasival, aki iszik, züllik elmegy az összes pénzünk, sokszor azon kell gondolkodni, h mit együnk ebből a pénzből állandóan kiabálnak, dobálják egymáshoz a tárgyakat. Nem tudok vele együtt élni, apámhoz akarnék költözni, de a barátnője nehezteli, mert nekik is van már egy közös gyerekük de nem értem miért ne élhetnék én is az apámmal, ő az én szülőm is. Nem tudok hova költözni, az öngyilkosságon is gondolkodtam már mert ha nem kellek senkinek én nem akarok tovább így élni.
2011. dec. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

itt mindenki öngyilkosságon gondolkodik ahelyett, hogy megoldja a problémát?

anyád élettársától megszabadultok és éltek tovább. mi ebben olyan rohadt nehéz? még ha költözni kell, mert az ő lakása akkor is jobban megéri, minthogy eligya az összes pénzt

2011. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj mindkét szülődnek, hogy üljenek le és beszéljék meg hogyan tovább. Ez van mikor a felnőttek úgy élnek, hogy egy életem van, én legyek boldog. Hát tényleg boldogok lehetnek. Ha ők nem tesznek semmit, akkor próbálj a nagyszülőkkel beszélni, tudnának-e neked segíteni.
2011. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszélj, ez így nagyon csúnya megoldás a részéről! Jól látod, pont annyira vagy a gyereke,mint a másik. Nem te kérted az életed. Ha már összehoztak, gondoskodjon rólad.
2011. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MOZAIKcsaládok gyönyöre...Ha az anya nem akarja dobni? Az írásodból ítélve már nem kell soká bírnod, türelem, lesz saját életed, családod,amit magad alakítasz! Öngyilkosságon gondolkodni hülyeség,hiszen átmeneti nehézségről van szó,bírd ki vhogy,te majd nem így csinálod (meg főleg nem úgy, ahogy apád,remélem. Szép kis szipirtyót választott,próbálj beszélni apáddal, amikor nincs jelen a nőci)Fogsz kelleni valakinek hamarosan,ha azok nem is a szüleid esetleg...
2011. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!