Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm? Lehet...

Bendegúúz kérdése:

Miért ilyen a barátnőm? Lehet a 6 év kor különbség miatt?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem tényleg el állt a lélegzetem. Január 1-én leszünk fél éve együtt de már 3 szor is szakítottam vele de vissza sírta magát. Meg is kérdeztem ha nem beszéljük meg a dolgokat akkor nem lesz jó a jövőben kértem hogy megértőbb legyen a lényeg az hogy amit én kértem ő is azt kérte ebből leszűrtem hogy nincs saját akarata és eddig észre se vette de mások irányították és ez is rengeteget ártott a kapcsolatunknak próbáltam mindent megbeszélni vele de nem mindent sikerült, annyival letudta hogy ezt annyiszor lejátszotta magában hogy nincs kedve elmondani engem de elkapott az ideg akkor huuu. Meg most is azért haragszik rám mert egész héten vizsgázok az esti sulinak köszönhetően és direkt felmentem suli előtte hozzá hogy együtt legyek vele pár órát de ő meg tolta nekem a kamu szöveget hogy fogja kibírni meg minden mondom de magamba de nagy puller . Este fel hívom és nagyon rossz kedve volt kérdeztem hogy mi a baj erre sem mondta meg hosszasan beszélgettem vele akkor kezdett jó kedve lenni amikor meg próbálok elkösszöni tőle akkor megint a kedve elmegy mindentől de sztem tudatosan csinálja ezt.Ő elmondása szerint jól érzi magát velem de én így nem ,hogy ezért megharagszik rám jah és azt is elvárja hogy mindig én keressem fel de most biztos nem fogom és ezek után sem akár hogy is lesz nem tudok egy ilyen lánnyal lenni aki nem tesz semmit a kapcsolatunkért .Mit csináljak szakítani nem szeretnék vele mert szeretem ettől függetlenül is csak akkor mit csináljak megbeszélni nem tudom vele van értelme így???
2011. dec. 15. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?


6 év eleinte soknak tűnik, de hosszú távon nem sok.

2011. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszoló, a 6 év lehet nagyon sok is, amennyiben a kérdező 20 éves, a barátnője meg 14. A hat év korkülönbség nem számit, ha a kérdező 30 éves lesz, a barátnő 24, de most, a kérdésből nekem úgy tűnik, a lányzónak még Barbibabáznia kellene.

Kérdező, vannak kislányok, akik csak azért akarnak egy körülöttük ugráló pasit, hogy elmondhassák, nekem barátom van. Aztán vannak nagylányok, akik látszólag nagykislányok már, akár huszonévesek is, de mindig azok a kis elkényeztetett tizenötéves kishisztik maradnak. Szerintem hagyd a fenébe, a világ nagy, ezer és ezer más lány van, aki normális.

2011. dec. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy 20 éveshez túl fiatal egy 14 éves kislány. Szerintem ízléstelen. Mit szólnak a szülei?

Egy gyerektől ne várj érett viselkedést.

2011. dec. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Picit gyerekesen viselkedik a barátnőd (bocsi, hogy ezt mondom)

A férjemmel köztünk is 6év korkülönbség van (29-34). Nem sok, ha mindenki felnőttként viselkedik

2011. dec. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na...28vagyok
2011. dec. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anno nekem is volt egy hasonló kaliberű barátnőm. Egy idő után meguntam a gyerekes viselkedését és szakítottam vele.


29/F

2011. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Te most fiu vagy, vagy leány? A többit össza tudom rakni

2011. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
talán a csajod társ függő és ez miatt veled szeretne lenni egésznap,de ha talán le foglalná magát pl barátnők kis vásárlás és más programok mikor te nem érsz rá akkor nem volna ilyen gondod vele,a kor különbségnek nem probléma azt hogy te keressed fel mindég szerintem ez nem ok vannak lányok akik úgy vannak vele hogy a pasijuk keresse meg őket és csak idő múlva változik a helyzet,ha meg éri hát várd ki az időt.
2011. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!