Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen köcsög nevelő...

Miért ilyen köcsög nevelő apám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anya meg az igazi apám 8 éve váltak el. A nevelő apám vérén van három fél testérem. De a nevelőapámmal még mindig mindennap veszekszünk. Sőt ilyeneket szokott mondani, hogy jobb lenne, ha már 18 éves lennél mert nem is vagy ide való mert neked más a vezetékneved stb. Én is már jobban örülnék ha 18 éves lennék mert most még 14 éves fiú vagyok. De remélem minél hamarabb elköltözhetnék. Légyszí segítsetek, hogy lehetne kicsit béke?
2011. dec. 17. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
és anyukád mit szól ehhez?
2011. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát azért rá szól, hogy ''azért ilyeneket ne mondjál jó,, kb. ezt
2011. dec. 17. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Patkánymérget neki
2011. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Anyád helyében úgy vágnám pofán, ahogy kell. Mi az, hogy így beszél veled? Szerintem neki kevesebb köze van anyukádhoz, mint neked. Húzzon el ő onnan. Ha még egy ilyet beszól, mond neki, hogy "Te már bőven elmúltál 18, leszel szíves elhúzni? Már csak a levegőt rontod itt."
2011. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből a pár sorból lehetetlen eldönteni, hogy melyikőtök a hibás, hogy miért nem tudjátok elfogadni egymást. Lehetne a probléma megoldásában anyukád a közvetítő. Nem tudom, hogy az édesapáddal milyen a kapcsolatod, de ha jó, akkor költözz oda.
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj az a helyzet, hogy szívesen odaköltöznék. Csak Spanyolországba él. :( Am meg a multkor ilyet is mondott ezt kifelejtettem. Kérte, hogy söpőrjek össze. Oké összesöpörtem egy sarkot kihagytam de nem direkt. Megyek arra felé látom, hogy ellenőrzi és ott mondja lehet csak viccből de akkor is rosszúl esett azt mondta én levágom a fejét.
2011. dec. 17. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát anyukád helyében ezt én sem hagynám. Szerintem anyukáddal beszélj, hogy ő is látja mit csinál, beszéljen vele, ez nagyon rosszul esik neked, de a te véleményed nem veszi figyelembe. Ha talán anyud beszélne vele, de nem csak úgy, hanem keményen határozottan, talán visszavene magából. Ez az én véleményem.
2011. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Költözz apádhoz, ha befogad. Ha Spanyolország, akkor oda. Miért ne?
2011. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok csak nekem anyám is köcsög és a mai vita után is a vérszerinti apám is köcsög én azt csinálom hogy nem foglalkozok velük ha köcsög én is az vagyok és eggyüt élek te nem vagy szemét tehát nincs ütő kártyád meg kell ismerni a szokásaikat info t gyüjteni stb és amikor vita van ott a joker mindenkinek van valami piszkos titka bevállik a taktika pl:te szemét állat nem vitted le a szemeted erre te csak elkezdesz utalgatni és ki akarja majd szedni most jött be a fater okoskodni
2011. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!