Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány év korkülönbs...

Szerintetek hány év korkülönbség az ami még elfogadható egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Bármi elfogadható, legfeljebb szokatlan.

Egy ismerősöm húga 20 éves, de egy olyan pasival jár, aki az apja lehetne.

Régen simán férjhez adták a 13-16 éves lányokat, 30-40 éves férfiakhoz, szóval nem számít a korkülönbség szerintem, az meg, hogy ki mit szól, tök irreleváns. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda, ennyire egyszerű. Senkinek semmi köze hozzá.

2011. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

max 10 nekem. De egyén függő, vannak volt osztálytársaim akik 21-22 éves létükre 45 évesekkel, sőt van egy aki egy 63 évessel van együtt. no komment.


köztünk a párommal 1 év van, pontosabban 1 egész év se, ő év elei én év végi.

21-L

2011. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ attól hogy épp mennyire idősek, ki mennyire érett/éretlen gondolkodású.

Sztem fiatalabb korban jobb az ha kb egy korosztály, 1-2 év különbséggel, utána is sztem egy 5-6 év ami ideális, de lehet több is...aztán lehet tényleg az hogy 10-20 év korkülönbség, de számomra az valahol bizarr dolog, de ha boldogok együtt akkor nem számít.

2011. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem lehet ezt meghatarozni. En 20 vagyok, a parom, most 46. Tudom, az apam lehetne, de nem erzem ugy. Azert szeretem, mert okos, erett, odaado es a tobbi.. Nem erdekel es soha nem is erdekelt a penze. Nekem az szamit, hogy ne csak szexpartner, hanem szellemi partnerem is legyen a kedvesem, es ezt benne talaltam meg. Azert mar csak halas tudok lenni, hogy o is igy gondolja es nagyon szeret engem. Masok velemenye meg nem erdekel. Nem szerettem el senkitol, egymasba valasztottuk anelkul, hogy lattuk volna egymas szuletesi datumat. Igy alakult, szerintem nincs ebben semmi megvetni valo.
2011. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Bármekkora korkülönbség elfogadható. Egyrészt senkinek semmi köze hozzá, másrészt meg annak kell elfogadnia ezt az egészet, aki benne van.

Ha szeretek valakit, akkor nem az számít, hogy hány éves, mekkora f.rka van stb., hiszen nem ezeket szeretem benne, hanem őt magát.

Én 28 vagyok, és egy majdnem dupla annyi idősbe estem bele, mint én...engem nem érdekelt a kora

2011. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia,max 10 év szerintem el fogadhato.
2011. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 17 vagyok barátom meg 14 (nem vagyok pedofil :D) csak ő cuki engem meg 14-nek szoktak nézni
2011. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem max. 3-5 év.
2013. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!