Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 9 év korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonniee:) kérdése:

Sok a 9 év korkülönbség egy párkapcsolatban? 27/F - 18/L

Figyelt kérdés

Már elég régóta ismerjük egymást, néhány hónapja pedig napi több órát beszélünk (jórészt sajnos online), ezek alapján pedig úgy tűnik, hogy nagyon egy húron pendülünk. Ő 18 éves, de jóval érettebb koránál, abszolút talál a szó, mindenhez hozzá tud szólni, van közös téma rengeteg. Pár napja már nem volt visszaút: szerelmet vallottunk egymásnak (ezt azért már élőben), azóta pedig gyakorlatilag nem tudunk betelni egymással, minden jel arra mutat, hogy nem csak én szeretem őrülten őt, hanem ő is engem. Szó sincs arról, hogy "azért" lennék vele, semmit sem akarok elsietni.. A családok még nem tudnak semmiről, kicsit tartunk a véleményektől, de úgy döntöttünk, hogy nem állhat semmi közénk.


Mi a véleményetek, nagyon sok ez a 9 év ebben a korban?


2011. nov. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
igen te pedofil.
2011. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
az első egy f4sz. Egyébként meg nem. Ismerősöm 16 éves volt amikor 27 éves fiúvan járt:D az már egy kicsit gázosabb.
2011. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%

szia

szerintem nem sok :) ha jól megvagytok akkor mind1 a kor, csak arra vigyázz hogy neki még mások a kis "életcéljai". Mig te már arra törekszel h jó meló, saját lakás, jó kis saját kocsi stb addig neki az a legnagyobb baja h hova menjen bulizni és h holnap töridoga... :) de ettöl függetlenül nincs ezzel semmi gond, az én párom 36 éves és nagyon jól megvagyunk, bár ö már kezdi sürgetni a gyereket, nekem meg még van 2 évem egyetemböl :)

remélem segitett a válaszom :)

21 L

2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!