Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és én...

16 éves lány vagyok és én vagyok az egyetlen az osziból el akit az anyja nem engedel bulizni és nem enged fiuzni sem. Teljesen úgy kezzel mint egy ötévest. Hogyan tudnám elérni azt hogy anyám megértsen engem és legyen engedékenyebb?

Figyelt kérdés
várom a válaszokat
2011. dec. 17. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Talán, ha időben lefeküdnél és hallgatnál rá, lehet, hogy elgondolkozna azon, hogy ne kezeljen úgy, mint egy 5 évest.
2011. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Vagy esetleg, ha nem kis millió helyesírási hibával írnál...akkor talán korodhoz méltóan kezelne.


Mi az, hogy osziból?


20l

2011. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom osztályból.
2011. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Azért a keresőszavaknál is sikerült megragadnod a lényeget...
2011. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak félti az egyetlen kicsi lányát...:)


Ülj le vele, és beszéld meg vele, hogy nagyon szeretnél egyszer elmenni a barátnőiddel bulizni. Mondd el neki, hogy kikkel mész, hogy tudja, hogy (remélhetőleg) jó társasággal mész, és nem kell aggódnia, megbízhat benned, vigyázni fogtok egymásra.


Hogy könnyíts a lelkén, küldj neki egy sms-t mikor odaértek, és legyél mindig elérhető telefonon! Ha a megbeszélt időpontra hazaérsz, legközelebb már könnyebben elenged. De az sem ciki, ha érted mennek kocsival...

2011. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen buta gyerekem lenne, én sem engedném sehova.. Még elmegy, aztán eltévedne hazafele.. :S
2011. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

Hogy lehettek ennyire primitívek...csak egy kérdést tett fel, erre meg jönnek a szokásos kötekedő majmok.

Amúgy szerintem is meg kell beszélni nyugodtan, higgadtan a dolgot. A fiúzásról nem is kell szólni, egészen addig, amíg esetleg nem válik nagyon komollyá :) Ha egyszer elengednek, mindenképp korán menj haza, és többször hívd el őket telefonon.

2011. dec. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

02:52 ez az, buzdítsd csak nyugodtan a hülyeségre.....

Szegény édesanyja..

2011. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!

Ne foglalkozz a sok káráló, keserű válaszolóval.

Amikor mi voltunk fiatalok, 16 évesen eljártunk bulizni (mégis normális felnőttek lettünk),elengedtek mindig-az ismert társasággal!


Lehet édesanyádnak az a baja, hogy nem ismeri a barátaidat, baráti körödet.

2011. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Ne bulizzon? Ne fiúzzon? 16 évesen?! Hol éltek? Ki nem állhatom az álszentséget.

Miért lenne buta? Csak mert olyan a helyesírása, mint a köztársasági elnökünké (sőt, jobb)? :D

2011. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!