Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi vezethet odáig, hogy egy...

Mi vezethet odáig, hogy egy fiatal lány pénzért lefeküdjön férfiakkal?

Figyelt kérdés

Az egyetemen van egy csoporttársnőm, gyönyörű, erős kisugárzású. Nem beszél sokat senkivel, kedves, de tartózkodó. 2 éve járunk egy egyetemre és szeptemberben derült ki, hogy mit is csinál valójában. Van egy srác, aki elég gazdag családból származik, a csaj a srác apjának munkatársával feküdt le pénzért néhányszor, kép is készült róluk, mikor a pasas elvitte vacsorázni, de ugyanezt más hasonlóan gazdag hapsikkal is megteszi. Azóta elég sokan megtudták, és a lány tervezi, hogy átjelentkezik máshova.

Mi vezethet idáig valaki életében? Az oké, hogy szép külső, lehet vele keresni és viszonylag sokat is, de ezt vajon meddig tudja csinálni bűntudat nélkül?

20/L


2011. dec. 16. 21:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Pénzhiány?
2011. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
éhség, szegénység
2011. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

hát nézd, ez az ő dolga. ha ebből fizeti az egyetemet és ebből él meg, amíg munkája nem lesz az az ő egyéni lelkiismeretére van bízva. nem bánt senkit, nem árt senkinek, akkor nem mindegy mit csinál?

én is egyetemista vagyok és néha napján olyan pénzhiányban vagyunk, hogy az is gond mit együnk az nap, akkor az ember hamar elgondolkodik ezen. pedig dolgozunk, amit tudunk. jó, én sosem kezdek ilyenbe, mert nem bírnám elviselni, hogy egy idegen hozzám ér, de ha neki ez megy, lelke rajt.

a csávótól meg nagyon lovagias húzás volt, hogy kiteregette a lány hátterét.

2011. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
olvasd el Szalai Vivien Drága kéj és Hamis gyönyös cimű könyveit vagy töltsd le. Minden válasz benne van.
2011. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

Biztos ebből fizeti az egyetemet vagy a szülei betegek és azt fizeti, hogy gyógyuljanak vagy valakijének. Devizaadósságok törlesztőrészletei az egekben a politikai oldalát ne firtassuk, hogy mi vezet rá egy fiatalt, hogy eladja a testét. Én addig örülök míg nem kényszerülök erre.

23/N

2011. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem írtó ocsmány vagy! Na nem a külsődre inkább a belsődre értem!


Ha lenne egy kis gerinced, akkor nem itt tudakolnád meg, azoktól akik többnyire csak tippelnek, hanem oda állnál a csoporttársad elé és megkérdeznéd! Legyen már gerinced! Sokba kerül?


Ocsmány dolog az ilyen! :/


(nyugodtan lehet lepontozni és csámcsogni a kérdésben forgó lányról -.-)

2011. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

Lehet lepontozni, fáj az igazság.

Ezt nem lehet másnak nevezni. Ezeket nem az éhség vezérli, hanem a jólét. És csak így juthatnak hozzá. Én is éhes egyetemista vagyok, mégse kúrogatok 60 éves nőket, csak azért, hogy minden nap bélszínt ehessek.

2011. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Biztos először kellett neki egy kis pénz, aztán meg rájött hogy jól meg lehet élni belőle. És lehet még tetszik is neki.
2011. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
sokszor nem a bélszínről van szó, hanem alapvető dolgokról. megélhetés, a létminimum. honnan tudod mennyiből él? hm? ítélkezni olyan könnyű, viszont megélni marha nehéz manapság és csak nehezebb lesz.
2011. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

21:34 pedig van ilyen prosti egyetemista fiúkban is állítólag bőven, de persze lányban több, mivel a pasik ribancok és így van erre kereslet :(


Sok oka lehet:

-nincs pénze kifizetni a tanulmányait

-jól akar keresni


De sztem az előbbi. Mondom fiúk is csinálják.

2011. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!