Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azoktól kérdezem akik...

Csak azoktól kérdezem akik valami miatt megutálták/gyűlölték a párjukat! Mi történt, és mennyi idő múlva alakult ki ez benned?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy év után megütött. Azonnal kialakult a gyűlölet :D

23N

2011. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

23:59


Megütött, mert megcsaltad! Nem de?

2011. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2., te paraszt!XD amúgy igen, miután megnyert egy versenyt, és beképzelt lett.
2011. dec. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg, és tényleg nagy paraszt lehetsz :D
2011. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első 2 év szép és jó volt,amig kolis voltam.Aztán albérlet,teljes munkaidő,mellette suli.

Másfél évembe került rájönni hogy élősködik rajtam (anyagilag és érzelmileg is),és még 4 hónapba mire ki tudtam tenni.Mire sikerült (próbált érzelmileg zsarolni),addigra már a gondolatától is rosszullét fogott el,annyira gyűlöltem.

Most már eltelt bő fél év,imádnivaló párom van,aki full ellentéte,és az exet már csak sajnálni tudom.

2011. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!