Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat a valóságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat a valóságban, hogy 2 olyan ember jöjjön össze, akik korábban gyűlölték egymást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:06
 1/9 anonim válasza:
Aha.
2010. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
msn nem egyenlő a valós élettel szóval van még esélyed:)
2010. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabriell88 ***** válasza:
Fél évig utáltuk egymást, közös volt a baráti körünk, ha egy asztalnál ültünk ő bunkózott és szintén vagy átült egy másik asztalhoz, egyik este én is és ő is tovább maradtunk(nem volt kedvünk menni és minket engedtek el a legtovább)beszélgetni kezdtünk, utólag elmondta h nem is gondolta volna h értelmesen is el lehet velem beszélgetniXD(megjegyzem sosem próbálta) két és fél év lett belőle, azóta is jó barátok vagyunk, bár már nem egy városban lakunk:)
2010. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kkzz ***** válasza:

A valóságban minden előfordulhat. Kivéve, hogy két olyan ember jöjjön össze, akik korábban gyűlölték egymást.


Most komolyan, szerinted? Miért ne? Mindenki változik, az is lehet, hogy csak valami baromságért "gyűlölték" a másikat, de ha nem, akkor sincs semmi akadálya. A múlt régen volt, élj a mának!

2010. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Perszee :) bár a tapasztalat az, hogy viccből beszólogatunk egymásnak:D
2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyűlölet és a szeretet két nagyon összetartozó fogalom.

Ezt már régóta tudják a hozzáértők.

Ha például beirod a gugliba egymás mellé, találsz néhány magyarázatot rá.


Ilyen eset sokkal több van, mint gondolnád. Sokkal valószinübb, hogy egy általad gyűlölt emberbe szeretsz bele, mint egy semleges ismerősbe.

Fordítva pedig mindennapos. Csak azt tudod igazán gyűlölni, akit valaha szerettél.

2010. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen elő:)

én sokszor nagyon jól elvagyok egy fiú volt osztálytársaamma..élvezem is ha piszkál:p persze csak ilyen kapucnimat a fejemre húzza..stb:D

sokszor viszont olyan kötöszködős..néha...3havonta sérteget..az idegesítő..akkor nagyon utálom-_-

2010. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha jobban megismerik egymást.
2010. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ez nekem most nagyon nem jó hír...

Túl szeretném tenni magam egy lányon, aki tényleg gyűlöl engem, és néha én is tudom Őt gyűlölni, de én nem tudok rá elég sokáig haragudni, és azt hiszem Ő se rám, de, szóval ez már 14 éve tart, és se összejönni nem tudok Vele, se elfelejteni nem tudom, és már nagyon elegünk van egymásból.

2010. szept. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!