Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel jelenthetem a szomszédot?

Fel jelenthetem a szomszédot?

Figyelt kérdés
A szomszéd egyfolytában fúr farag és hupog,még most vasárnap is.már ku.rvára elegem van belőle,lehet feljelentem...kijönne ezért a rendőrség egy kicsit helyre tenni?
2011. dec. 18. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először beszélj vele. Hátha megoldódik karhatalom nélkül is a helyzet.
2011. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szóltál már neki,hogy ez téged zavar?
2011. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Hol laksz? Panelban? Van minden háznak házirendje, amiben szabályozzák , mikor, mit lehet, vagy nem lehet csinálni. Általában a hétvégi kopácsolás tiltva van.

Írjál neki egy levelet, amiben hivatkozol a házirend megfelelő pontjaira, és közlöd vele, ha nem tartja be, feljelentést teszel birtokháborításért a rendőrségen.

2011. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
először beszélj vele
2011. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
de amúgy meg valamikor muszáj megcsinálnia, olyan nincs hogy senkit se zavarjon.
2011. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
persze hogy muszáj...és pont vasárnap este vagy délután?
2011. dec. 18. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan azért csinálja, hogy neked ártson...komolyan ezért feljelentenéd? Jól kiröhögnének, de meg is érdemelnéd.
2011. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Nah a stílusod mindent elárul.:)


Bizony én is éltem olyan szomszéd mellett, aki hónapokon keresztül renoválta a lakását, mégsem hőbörögtem, mert nyomós oka volt vasárnap is dolgozni...de hát neked gondolom mindegy, csak legyen min idegeskedni.:)

2011. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Valahol megértem a kérdezőt. Panelban lakom, felettünk volt, hogy 2 hónapig folyamatosan fúrtak, vagy kalapáltak. És nem viccelek. Volt, hogy reggel 7-kor arra ébredtünk, mintha valami vonat menne felettünk. Most is szinte minden nap fúrnak valamit, és így vizsgaidőszakban kicsit kellemetlen. Az ember amúgy is ingerült a vizsgái miatt, ha pedig nem tud rá tanulni, méginkább az lesz. Ha majd ti is kifogtok egy ilyen szomszédot, megértitek. A feljelentést így elsőre én sem támogatnám, próbálj meg beszélni vele.
2011. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélj vele, hogy nem-e lehetne máskor. Mondd, hogy vegyen ki szabadnapot aztán akkor azt csinál amikor akar. Ha nagyon kötözködik akkor a közösképviselő jelenlétében vidd fel neki a házirendet és mutasd meg az erre vonatkozó pontokat, esetleg keress más szomszédot is akt zavar, mert több ember nagyobb nyomást jelent, hogy hagyja abba.


Ha ez sem elég, a legtöbb településnek van zajrendelete, ami általában kitér erre, szóval lehet tovább vinni a dolgot, és ha ez sem elég, akkor erre hivatkozva ki lehet hívni a rendőröket.

2011. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!