Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel jelenthetem a szomszédot?

Fel jelenthetem a szomszédot?

Figyelt kérdés
A szomszéd egyfolytában fúr farag és hupog,még most vasárnap is.már ku.rvára elegem van belőle,lehet feljelentem...kijönne ezért a rendőrség egy kicsit helyre tenni?
2011. dec. 18. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
ha ilyenkor ér rá akkor miért ne csinálhatná? bár még mindig nem tudjuk panel-e vagy kertes házak, de mi pl. 3 napja kocsit csináltunk, ma délután fejeztük be, kalapács, flex, fúrás volt minden, tegnap olyan fél 12(éjjel) hagytuk abba a munkát, nem szólt érte senki, pedig mind a 2 oldalról van szomszéd...és ha mi ilyenkor érünk rá akkor ilyenkor, azért meg nem veszi ki a szabadnapját mert neked nem tetszik
2011. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért nehogy 1 szomszéd miatt az egész ház ne tudjon aludni, mert ő hajnalban ér rá?

Nálunk is ez volt. Átmentem szólni először egyedül terhesen, nem használt. Aztán a közös képviselővel. Aztán megszületett a kisbabánk, sajnos hasfájós lett. Amikor ő hajnali 2-3 körül abbahagyta a fúrást, én az ajtaja előtt sétáltam az ordító babával.

2 éjszaka után kiderült, hogy napközben is meg lehet oldani a hangos dolgokat :-) A kisbabám legalább akkor tudott aludni, amikor nem fájt a hasa (szerencsére elmúlt)

Kertes háznál természetesen más a helyzet

2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy szép szóval, normálisan sokkal előbb el tudod érni a kellő hatást, mint erőszakkal. Beszélj vele előbb,hátha megértő lesz. Ha mégsem, akkor már lehet feljelenteni. De miért kell mindjárt azzal kezdeni? Lehet, hogy értelmes ember és megérti, hogy ez téged zavar és visszavesz, ha szépen megkéred.
2011. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!