Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó, ha az emberek...

Miért jó, ha az emberek idegenekre rázúdítják minden problémájukat?

Figyelt kérdés
Nem a fórumokra gondolok, mert azokat csak az olvassa, akit érdekel, vagy segíteni akar. Budapest és a szülővárosom közt gyakran ingázom a szüleimhez, busszal. Folyamatosan, mint ma is, megtalálnak különböző korosztálybeli nők-férfiak, és el sem tudom képzelni mit látnak bennem, de a 3 órás úton rám zúdítják a magánéletüket. Sosem kezdeményezek beszélgetést, mindig lekötöm magamat, de ha kérdeznek általános dolgokról, pl. mikor érünk be stb. normálisan válaszolok, megadva a tiszteletet mindenkinek. Azután pedig elszabadul a pokol,csak beszélnek, panaszkodnak, pedig egy idegen vagyok, nem érdekel. Ma is tanultam (volna) a vizsgámra, kezemben a könyv, és a mögöttem levő ülésről kezd el a néni beszélni, először, hogy mit tanulok, gondoltam talán volt tanár, hát nem, kilyukadtunk ott, hogy milyen egy szemét a veje, meg a menye. Finoman próbálok utalni rá, hogy van más dolgom,mint ezt hallgatni, de általában sikertelen. Bunkón odaszólni nem szeretnék, nem így neveltek. Nem megoldást várok, mert az csak az erélyesebb szó lenne, csupán nem értem ez miért jó másoknak.
2011. dec. 18. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én semmivel se tudom lelőni őket, volt már olyan, hogy átmentem másik fülkébe mert már nem bírtam.
2011. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!