Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az autónk kötelezően jár a...

Az autónk kötelezően jár a rokonságnak is? Vagy hogy lehetne megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

Céges autónk van céges benzinnel. Anyósomék meg kezdenek rászokni. Vagy fuvaroztatják magukat, ami miatt reggel korábban kell kelnünk, vagy elkésünk és mindig alkalmazkodni kell a rohanás közepette. Vagy hétvégente az egész család (5-en) bepréseli magát a mi autónkba, úgy megyünk együtt bárhova, és elvárják, h én nyomorogjak hátul, mivel ők idősebbek, stb. Vagy elkérik az autót a sarki közértbe is (elvileg nem is vezethetnék), miközben NEKIK IS VAN AUTÓJUK! Csak hát így megspórolnak 3 dl benzint. És persze ehhez is a rengeteg egyeztetés, megbeszélés, alkalmazkodás. Már legtöbbször ott tartottam, h kifizetem nekik 2 l benzin árát, csak hagyjanak békén!

Vagy mit kéne tennem ebben a helyzetben?


2009. máj. 18. 16:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kellemetlen is lehet, ha neadj'Isten (hogy írják ezt?) úgy történik baleset, karambol, hogy nem a férjed vezeti a kocsit, hanem olyan, akinek "nem jár" (pl. szülei). Tapasztalat.
2009. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
kedves pontozok.kívánok nektek remek anyóst-apóst-céges autót sofőrrel-rengeteg élménnyel összekötve.Bízom benne sok hasznos okoságal megmagyarázható a kisebbségi komplexusotok és "majdmegmondomnekihogykivagyok"kimit csináljon.A poszt író kiváncsi hogy lehet rendbe tenni a kérdést.Überfürer hangemberek tűzet raknak alá.Sok sikert tűzoltok!
2009. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem kotekedes keppen, de ilyenrol meg nem hallottam,h a feleseg vezetheti a ceges autot. Szerintem nincs ilyen munkaltato aki ilyet ir a szerzodesbe, mivel nekik ezzel el kell szamolni, ezert szoktak szerzodesebe foglalni,hogy csak es kizarolag a munkavallalo szemely vezetheti a gepjarmuvet.
2009. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
34%

10.18 bejegyzés.tökéletes.

a céges autót,a szerződésben meghatározott személy használhatja.Bárkinek odaadja,úgy hogy nincs ott és valami történik,felelősségre vonható.És még úgy is necces ha ott ül mellette és mert a céges autóhoz kérheti a rendőr a PAV 3-mat.

2009. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
21:07-es: Igen, csak tudod, manapság elég sok olyan család van, ahol a feleség dolgozik. Valahogy neki is be kell jutnia a munkahelyére, nem is beszélve arról, h a munka miatt a háztartásra is kevesebb ideje marad sajnos.
2009. máj. 19. 15:03
 26/26 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszoló: Elolvastuk a szabályzatot, és ezt írja. Ezen lehet vitatkozni, csak nincs értelme. Nincs a kocsinak semmi útnyilvántartása, bárhova lehet vele menni, csak gondolom azért van 2 főre korlátozva a a vezetők száma, h ne már a szomszéd Józsika is azzal járjon a diszkóba.


A lepontozást meg légyszi mindenki fejezze be! Elriasztjátok a válaszolóimat :(

2009. máj. 19. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!