Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagy békén a sógorom. Jó...

Nem hagy békén a sógorom. Jó ötlet elmondani anyunak?

Figyelt kérdés
3. éve írogatja a hülyeségeit, hogy ő az udvarlóm, meg milyen jó a fenekem, én vagyok az ő drogja. Voltak durvábbak is, és most telt be a pohár. Nem akartam balhét, de már jópárszor leoltottam, hogy felesége és gyerekei vannak és hagyjon engem békén. Pár hét múlva mindig újra próbálkozott. Tesóm semmiképp sem tudhatja meg, de anyunak érdemes lenne elmondanom? :(
2011. dec. 18. 21:43
1 2
 1/18 bánomisén ***** válasza:
Hány évesek vagytok és milyen módon sógorod? A tesód férje? Mert akkor miért veled foglalkozik, miért nem a tesóddal?
2011. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

És anyu majd mit csinál, kiporolja a fenekét? Szerintem inkább mondd meg a tesódnak, esetleg vedd fel diktafonnal, ahogy beszél veled a fickó, h legyen bizonyítékod is majd!



29/F

2011. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Úgy tűnik, magától nem fogja abbahagyni.
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy a testvéred ilyen férjet érdemel?
2011. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
20 vagyok, ő 32, de otthon lakom, így minden héten látnom kell. A bizonyítékkal nincs gond, megvan minden naplózott beszélgetés az elmúlt 3 évből, szóban általában visszafogott. Azért nem akarom, hogy tesóm megtudja, mert már szenvedett eleget.
2011. dec. 18. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És azt akarod, hogy a tesód egy ilyen segg mellett élje le az életét, tudatlanságban?
2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg joga van a tesódnak tudni, h kivel él. most még elválhat és van esélye egy új életre hagynád h 20 évig szenvedjen és aztán 50 évesen már senkit sem talál..
2011. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
borzasztóan kiborulnék ha kiderülne h a tesóm ilyet tudott és nem szólt. Csalódnék benne. Mondd el neki!!!
2011. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bánomisén ***** válasza:
100%
Szerintem itt a tesód az, akinek elsősorban tudnia kellene, milyen alak a férje. Ő a feleség, joga van tudni, még ha fáj is neki. És ő az, aki talán tenni is tudna az ellen, hogy ne piszkáljon téged a férje.
2011. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!