Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi bemutatkozó látogat...

Karácsonyi bemutatkozó látogatásra mekkora ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
A barátom karácsonykor akar bemutatni a családjának (1,5 éve vagyunk együtt, mindketten 30 közeliek). Ilyen esetben mindenkinek illik vinni ajándékot, vagy csak azoknak a családtagoknak, akik ott laknak, tehát akik vendégül látnak engem, vagy másoknak is? Elég vmi desszert, ilyesmi?
2011. dec. 18. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem valami saját készítésű sütemény nyerő lehet..

(mézeskalácsot? kis figurákat, celofánba csomagolva, színes szalaggal) és azoknak is, akik egyértelműen ott lesznek, még ha nem is laknak ott.

2011. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég azoknak akik ott laknak, a desszert jó ötlet, de valami jó minőségű krémlikőrt is vihettek amiből (ha felbontja a házigazda) mindenki iszik úgy is, tavaly mi mindenkinek házi készítésű baileys-t adtunk és nagy sikere volt, mindenkinek a recept kellett.
2011. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven jó ha a család számára viszel valamit, pl valami italt, édességet házi sütit vagy ilyen nagyon apró dolgokat, olyat amit a család szeret, erről kérdezd ki a barátodat. :P
2011. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pl.:"A ház asszonyának" virágot-, a ház urának egy üveg italt "egy kis karácsonyi köntösbe" csomagolva-,a többieknek-, mindenkinek egy süteményes dobozban mézeskalácsot illene.
2011. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ház ura sajnos nincs. Anyukának karácsonyra virágot nem snassz? Tudom, potenciális anyósjelöltnek szokás, de ilyen ünnepre is mehet?

Sütni nem akartam, de majdnem mindannyian írjátok, látom... :S

2011. dec. 18. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Én Anyósjelöltnek egy üveg tojáslikört,süteményt és virágot vinnék.

Kinek kéne még ajándék?? Szerintem másnak nem,csak a párodnak.

2011. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nagymama is ott lakik, ugye ő a rangidős. Neki is illik vmit, jól gondolom?
2011. dec. 18. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy pl. Mikulásvirág miért lenne az, nem kell anyósjelöltnek lenni ehhez. A virág szerintem mindig apró figyelmesség.
2011. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pl. mézeskalácsot, más házi süteményt viszel, a nagymamának, egyéb rokonnak külön mást nem vennék.
2011. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ha valakinek van még hozzáfűznivalója, várom szeretettel :)
2011. dec. 18. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!