Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi bemutatkozó látogat...

Karácsonyi bemutatkozó látogatásra mekkora ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
A barátom karácsonykor akar bemutatni a családjának (1,5 éve vagyunk együtt, mindketten 30 közeliek). Ilyen esetben mindenkinek illik vinni ajándékot, vagy csak azoknak a családtagoknak, akik ott laknak, tehát akik vendégül látnak engem, vagy másoknak is? Elég vmi desszert, ilyesmi?
2011. dec. 18. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én "kismenyem" is pont karácsonykor jött először. Hozott nekem egy mikulásvirágot,azóta is megvan.A család többi része pedig kapott egy doboz bonbont.A férjem miatt alkohol nem lehet a lakásban, ezt a fiam előre mondta neki. Szerintem bőven elég a virág, és valami édesség.
2011. dec. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nem szeretsz sütni, még plusz pont is járna ahogy állsz árván a kis sütiddel és szabadkozol, h nem vagy egy nagy sütögetős de megpróbáltad. TUTI nyerő lennél anyunál is, nagyinál is!!!!szerintem nekik az a fontos h a fiúk (hasa is) jó kezekben legyen:-)
2011. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha most először fogod őket megismerni, még mehet valami apróbb, nem túl személyes tárgyi dolog, vagy akár mézeskalács is. Tárgyi dolog lehet egy szép cserepes virág, kis angyalkák, karácsonyfára...

Ha kikérdezed a párod, talán megtudod, szereti-e a könyveket, mert ha igen, az is nyerő lehet. Vagy valami szép marcipánfigura..:)

2011. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anyukájának:különleges szappan,gyertya,parfüm,ilyen szépségápolási csomag,virág,ital

Nagyinak:virág,törölköző,tusfürdős csomag,köntös,papucs,pizsama

+valamilyen süti

(Lehet,hogy van benne olyan,amit még nem tudsz megvenni,de azért gondoltam beleírom.)

2011. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!