Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Bemutatkozo levél,...

Angol Bemutatkozo levél, fogalmazás? Lent

Figyelt kérdés
Tudna nekem adni egy alapfoku angol bemutatkozo level tételt? 200-250szavas kene :) Koszi
2011. dec. 7. 15:36
 1/4 anonim válasza:
you'll never speak this language. write your homework!
2011. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is írd le, hol laksz... aztán hogy vannak e testvéreid... hány éves vagy, hová jársz suliba a barátaidról mit szeretsz csinálni szabadidődben.... az uccsó pont pedig, h neked kell megírnod a leckét, mert kül. nem tanulsz semmit ;)
2011. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemetet tanulok ez csak mellekes,igy nehez belevagni h szeptembertol tanulok csak angolt :D
2011. dec. 7. 16:00
 4/4 anonim válasza:
angolos vagyok, és én is szeptemberben kezdtem a németet, nem mondom hogy szeretem, sőt, kifejezetten utálom, de mivel még 3 és fél évig tanulom nem "mellékes", ha már van lehetőségem valamennyire próbálkozom. szerintem német után nem egy nagy ördöngösség, fordítva nehezebb lenne hidd el. jobban jársz ha megcsinálod egyedül, annyit még te is tudsz, hogy "i'm béla, and i'm 16 years old. i live in bázakerettye, and i have got two sisters. i go to vakbottyán secondary school, and i've got a dog." satöbbi. na ülj le és írj!
2011. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!