Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged és a családodat boldogsá...

Téged és a családodat boldogsággal tölti el, hogy itt van újra karácsony?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

nem.

Engem még mondjuk.

A szüleimnek nehéz évük volt, apukám beteg lett, anyukám vállára szakadt minden, nincs pénz.

PErsze nem a pénz számít, de ha nincs akkor az elég nagy űrt hagy. Sajnos úgy érzik a szüleim, hogy az életük most egy nagyon rossz időszakát élik.

Én próbálok örvendeni, van egy párom akit szeretek és van egy szak, ahol remélhetőleg idén diplomázom, próbálok hálás lenni azért amim van, de a szüleim "nyomorúsága" eléggé elkeserít. :(


21-L

2011. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tölt el boldogsággal, hogy itt a karácsony.

Életemben először (18 éves vagyok) leszek teljesen egyedül karácsonykor és ez teljesen elszomorít. Anyum külföldön dolgozik (jó esetben januárban jön haza), Apumnál meg ott lesz a nővérem, akivel meg nem vagyok jóban, így oda nem mehetek. Mondjuk Apum mondta, hogy napközben átjön, hogy ne legyek annyira egyedül, de szerintem nem fog átjönni.

A nagyszülőkkel meg nem olyan a kapcsolatom (egy évben kb. 3-4 alkalommal látom őket), hogy náluk legyek, bár felajánlották.

2011. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Baromira nem! Legszívesebben elvonulnék tök egyedül, minél messzebb a s**gfej öcsémtől. Remélem érzi, hogy mennyire rühellem.
2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a szüleim ilyenkor keresik meg az üzlet bevételének nagy részét,sokat güriznek,24.én is nyitva vannak,a műfenyő felöltöztetve 2éve a lomosban,anyámnak főzni ilyenkor teher,nem mondanám h boldog karácsonyi a légkör nálunk...
2011. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Kihagynám szívesen. Nem örülök neki, hogy a szüleimmel és öcsémmel kell lenni. A rokonlátogatásoktól meg rosszul vagyok.
2011. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már egy hónapja alig várom.... nagy a kari készülődés! ;)
2011. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem.

álltalában a legnagyobb veszekedések és legnagyobb pénzkiadás időszaka.

2011. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, már alig várom, h egyedül karácsonyozzak, de la. ne itt.

Képmutatás-szeretet, mindenkinek bűbájosan mosolyognak az arcába, közben meg kibeszélik. Undorító, eljátsszák a hűdenagycsaládvagyunk-ot, egyébként meg...


Folyton idegeskedés, veszekedés a takarításon, a főzés kín, de nem kell segíteni soha (a hátuk közepére nem kívánnak engem, de ilyenkor megy a jópofizás).


Gyűlölöm ezt a műkedvességet, a mostohacsaládomat, az egész sz.rt. Nem lehetek azokkal, akiket szeretek és fontosak nekem, mert mindig mostohacsaládom rokonainál tespedünk, enyémekhez meg beugrunk max. fél órára.

2011. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. 5 embernek vettem ajándékot, de már így is azt hittem, hogy valakit megölök a lassan hömpölygő, bárgyú tömegben. Mindenki tülekedik, nem nézhetsz végig egy polcnyi ruhát, mert 20an ugranak be eléd, mintha lemaradna valamiről. Minden drága, pénz meg alig van. Vizsgáznom kéne, de látogathatom a rokonokat, akik amúgy tojnak egymásra. 3 napig minden zárva, akkor megint jön a tömeg, mintha legalábbis 3 hónapra csukna be minden.

Hogy őszinte legyek, ki nem állhatom a Karácsonyt.

2011. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvastam az előttem írókat :-(


Mi most ünneplünk először 3asban a kisbabánkkal, szóval engem nem érdekel, hogy lesz-e ajándék, hogy januárban hogy fizetjük a hitelt stb :-)

2011. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!