Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrben a szerelmesek lakatja...

Győrben a szerelmesek lakatja és más látnivaló?

Figyelt kérdés
Szóval karácsonyi ajándék gyanánt elmegyünk a párommal Győrbe feltesszük a lakatot, és szeretnénk nézelődni is. Arra lennék kíváncsi, hogy mit ajánlotok miket lehetne megnézni vagy sétálgatni ilyesmi! :) Köszi előre is.
2011. dec. 14. 20:15
 1/8 bánomisén ***** válasza:

Győrben is van lakat? Azt hittem, csak Pécsett van... :-O


(Bocs, csak meglepődtem.)

2011. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Első, igen van lakatfal, de közelébe sem ér a pécsinek, csak gyenge koppintás. Amúgy számos helyen van ilyen.


Széchenyi tér, Városháza előtti tér, sétálóutca (Baross utca). Az egész egy adventi vásár. Ha este is vagytok, akkor nagyon jó a hangulat a díszkivilágításnak köszönhetően. Lényegében az összes látnivaló a belvárosban van.

2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, elsőnek üzenem ,hogy már Baján is van.
2011. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:

Köszi! Pécsett meg már kettő is van, mert az első megtelt.

Na, befejeztem az offogást és köszönöm még egyszer mindenkinek a tájékoztatást! :-)


Kérdező: Ezer éve jártam utoljára Győrött, gyönyörű város. Itt nagyjából elmesélik, mi mindent érdemes megnézni, mazsolázhattok belőle:


[link]

2011. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
menjetek ki a Radó szigetre, nagyon romantikus. érdemes sétálni a városban, igazából az egész belváros szép.
2011. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tessék lefotóztam még nyáron a lakatos szívet:)


[link]

2011. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A belvárosban a Baross út tényleg szép kivilágítva, az a sétáló utca. Annak a végén van a Széchenyi tér, ott is helyes dolgok vannak.


Linkelek a tegnapi újságból, ez is érdekes lehet, én még nem láttam. Ez is a belvárosban van, a színház mögött.


[link]

2011. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ilyen lakatos fal már kb. minden városban van, Győr meg király, a székesegyházat nézzétek meg, meg a sziget is jó, meg a belváros :)
2011. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!