Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem az elvált szülőknél...

Ha nem az elvált szülőknél van a gyerek, akkor ki és mennyi gyerektartást fizet?

Figyelt kérdés
Eddig én (apa) neveltem 8 évig a gyerekemet - az anya fizetett nekem gyerektartást (12e), majd az anyukájához költözött néhányszor - akkor meg én fizettem neki (15e). Az anyja 1 év után elüldözte, ilyenkor mindig visszaköltözött hozzám. Most megint nálam lakik - az anya fizet (14e), de mivel a lázadó korában van, és semmiféle szabály nem tetszik neki, most az anyai nagyanyjához akar költözni Ilyenkor ki és mennyi gyerektartást fizet?
2011. dec. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a ketten és annyit amiben megtudtok egyezni a Mamával
2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ketten együtt annyit, amennyiért a mama elvállalja helyettetek.

Úgy látom nálatok a nyúl viszi a puskát!A mama engedékenyebb, nem is neki való már egy kamasszal küzdeni.

2011. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindketten valamennyit, de én sajnálom szegényt.
2011. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"akar költözni"

Mi az hogy akar ti vagytok a szülei keményitsetek be egy kezelhetetlen tinit egy idős rokon nyakába taksálni.

Egyáltalán lenne pénze kisnyugdíjból arra a gyerekre,

a lány nyilván úgy számít hogy havi 20 gyt kézbe kap ha ez nem történik és továb áll hagyátok hogy egy idősebb palihoz költözön k'rvákodni.

Neveljétek meg nem lehet csak úgy tovább paszolni a gyereket.

2011. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!