Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan megérzésetek...

Volt már olyan megérzésetek hogy egy ember (aki már évek óta nem kiváncsi rád) megnézzétek az emailjét? Rokonról van szó.

Figyelt kérdés
Jelszót tudod,s az emailek közt egy számodra "fontos" ember aki rokon haláláról értesülsz. S fel se hiv hogy mi történt... S mikor egy másik közeli családtag felhivja feleségét névnap miatt ő se mondja hogy beteg.Se hogy korházba került a másik.
2011. dec. 20. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen megérzésem nem volt, de hasonló igen. Elég szomorú, hogy halálesetkor sem tudják félretenni az emberek a sérelmeiket.
2011. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy ötször elolvastam, de az annyira érthetetlen, hogy meg sem próbálok válaszolni rá.

Nem lehetne világosabban leírni ? Ki kinek a kicsodája ? És mi történt vele ?


Tudat alatti megérzésről kérdezel ?

2011. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nem értem a kérdést...
2011. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen.Tudat alatti.

Megnéztem egy ember emailjét. Aki legyen A,a nevelőanyjával beszélt B. E nem szólt C betegségéről. C időközben meghalt,erről D vel beszélt.D külföldön lakik,jön haza B telefonj és Chalála közt egy 2hét telt el. A nem kiváncsi ránk,ő nem szólt h meghalt a C. E a nevelő/mostohamama/

D-t is 4éve láttm kb.

2011. dec. 20. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ezt nem értem.
2011. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit szól mindehhez G, H, I, J, K és L? Szerinted tényleg lehet ezt értelmezni? :)
2011. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Te mit szívsz? Ebből semmit nem lehet érteni...
2011. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A fogamat,hogy nem értitek!:D:D

Na de nem akartam leirni az egész szorit...

Megnéztem az apum emailjét. Benne olvastm hogy meghalt a ngypapám amit a testvérével levelezett. Anyum meg beszélt a nevelőanyukájukkal aki nem is mondta h beteg a papám.Apum nem is szólt róla h beteg és korházban van. De a nagypapa és apum meg a család azága mióta elválltak nem is kiváncsi rám.

2011. dec. 20. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Így már valamivel világosabb.
2011. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem...
2011. dec. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!