Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz hogy van...

Mit szóltok ahhoz hogy van egy két ember aki azért össze veszett a párjával és megsértődött mert nincs fent a párja facebookon?

Figyelt kérdés
Én ezeket nem tudom hova tenni az a helyzet,sokszor hallottam hogy ezért össze vesztek mert nem volt fent a másik facebookon vagy ha fent is volt akkor nem jelölte be hogy kapcsolatban...mi a véleményetek?
2011. dec. 10. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de nagyon gyerekes

saját tapasztalat:én most vesztem össze a legjobb barátnőmmel,ő nem tolerálta,hogy angol és szlovák zenéket hallgatok,s szerinte én ezt büszkeségből teszem,és ő azt mondja,hogy csak a régi magyar zenék a jók,más nem létezik,aki mást hallgat,azzal baj van,ehhez mit szólsz,kedves kérdező?

2011. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaaj, ebből nálunk is volt vita... Én sem igazoltam vissza a barátomat, mert sz@rok az egész f@szbukra, csak az egyetem miatt regisztráltam. Még képem sincs fenn, meg semmi egyéb információ, majd ont a kapcsolatomat fogom kiteregetni... Ezt már elfogadta, de engem az is borzasztóan zavar, hogy kiírkál az üzenőfalra mindenfélét, annyira gáz szerintem. :(
2011. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bánomisén ***** válasza:
Az infantilizmus csúcsa. Van még ennél lejjebb? :-D
2011. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Első: én gyűlölöm a Magyar zenék 80%-át, mégsem vet meg érte senki... :)
2011. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok fenn a facebookon, egyszerűen nem érdekel. iwiwről is rég leszedtem magam. aki esetleg emiatt, b@sztatna, vagy pasim összeveszne velem magát minősítené
2011. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régebben az exemmel is volt ilyen eset, levette, hogy kapcsolatban vagyunk, azért, hogy csajozhasson ott...De ez persze más eset.


Ettől függetlenül úgy gondolom, elég gáz, ha valakinek a facebookon múlik a kapcsolata... szerintem jó dolog a facebook egyébként, de nem ott kell élni az életünket.

2011. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te Jó Isten (-.-)
2011. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet tinik csinálnak, hogy ilyenen besértődnek.

Ugyanakkor azt sem értem, hogy ha valaki kapcsolatban van miért nem lehet azt kiírni, főleg bejelölni egymást.

2011. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De hülyeség!

Nekem komolyan nem tudnának annyit fizetni, hogy kiplakátoljam a magánéletem minden részletét.

A kutya fa.szát is kiírják az emberek magukról, beteg lett a gyereke, egy hétre kiírták, külön albumot csinált róla, ahogy fekszik, teázik, Tv-t néz.

De ez csak egy példa.

Vesz egy kanapét, lefényképezi, felrakja.

Boltban volt, vásárolt, sétálni ment, megy a kutyájának a hasa stb...

Komolyan mondom, én életemben nem láttam ilyen hülyeséget, mint ezek a közösségi oldalak.

Ország-világ látja, hogy mit csinálsz, milyen a lakásod, hol vagy, kivel vagy...

Miért jó ez annak, aki mindent kiirkál?

2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt szólom hozzá, hogy ettől röhögőgörcsöt kapok..... XDDD

Az ilyen meg is érdemli. Tiszta nevetséges, szánalom...

2011. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!