Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom mitől változott így...

A sógorom mitől változott így meg? Bizonyos kor után normálisabb lesz az ember?

Figyelt kérdés
2 éve nem találkoztam vele mert külföldön laknak. 18 éves kora óta ismerem (most 30, 28 éves kora óta nem találkoztunk) mindig egy utolsó b*nkó volt. Csúnyán beszélt, nem tudott viselkedni, a tesóm ha nem úgy csinált valamit ahogy neki tetszett akkor "Te idióta s*ggfej"-nek hívta mindenki előtt, a gyerekeit nem bírta, inkább feltekerte a rádiót mint hogy beszédjüket hallgassa..Most meg azt mondja már hogy a családja a legfontosabb neki, a tesómat "életem szerelme"-ként emlegeti, most már érthetően köszön nekem. Öregszik?
2011. dec. 8. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy megváltozott.lehet rábeszélte valaki ,nem?hogy változzon.vagy lehet csak elhiheti hogy más?
2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rajott: kulfoldon vagy kulturemberkent viselkedik, vagy kiutalja az az orszag. Vagy a tesod vegre kozolte vele, hogy vagy megvaltozik, vagy elhagyja.


De akarmi is volt az ok, jo, hogy elonyere valtozott - es remelhetoleg a tesod elarulja majd, hogyan sikerult elernie a valtozast :)

2011. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!